jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۰۱۱۱   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۱

به دلیل کناره گیری مدیر سایت

وب سایت ناصر حجازی تعطیل شد

مدیریت وبسایت شخصی ناصر حجازی پس از 3 سال کناره گیری کرد تا فعالیت پایگاه اطلاع رسانی اسطوره ملی ایران بطور موقت تعطیل شود .

وب سایت ناصر حجازی تعطیل شد

سایت جام جم ورزشی - امیر رفیعی بدون آنکه دلیل کناره گیری خود را اعلام کند , خیلی کوتاه گفت: دراین مدت اگر کوتاهی یا ایرادی در روند مدیریت وبسایت و اهداف آن وجود داشته است از دوستداران آقای حجازی عذرخواهی می کنم و در ادامه برای خانواده و مدیریت جدید وبسایت شخصی آقای ناصر حجازی آرزوی موفقیت دارم .
رفیعی در زمان حیات ناصر حجازی توسط وی به این سمت منصوب شده بود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها