دوست دارم در بخش فنی کار کنم

استیلی :اولین کسی بودم که گفتم دایی بماند

کد خبر: ۶۶۸۱۶۶
استیلی :اولین کسی بودم که گفتم دایی بماند

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: رحیمی با دایی و کادر فنی جلسه برگزار می‌کند.


حمید استیلی در پایان نشست هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگارن گفت: بدهی وینگادا مهم بود زیرا خطر کسر امتیاز وجود داشت که قرار شد فردا این بدهی پرداخت شود. در مورد کادر فنی هم رحیمی با دایی جلسه برگزار می‌کند و مشکلات مالی هم حل می‌شود.

وی در مورد اینکه ممکن است از دایی انتقام بگیرد، گفت: من اولین نفری بودم که گفتم دایی بماند و از توانایی‌های او استفاده کنیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اعضای هیأت مدیره باشگاه گفت: همگی قدرتمند هستند. دکتر سلیمی استاد دانشگاه است و مدیریت خصوصی‌سازی در دانشگاه را تدریس می‌کند و با وزیر هم ارتباط دارد. سیاسی هم همین‌طور. من فقط در مورد خودم می‌توانم صحبت کنم.

استیلی در مورد اینکه حمید جاسمیان از هیأت مدیره باشگاه انتقاد کرده،‌ گفت: ایشان هرچه بگوید درست گفته و بزرگ ما هستند.

وی در مورد دلیل غیبت زادمهر در جلسه گفت: ایشان خارج از کشور هستند و یکشنبه به تهران می‌آیند.

استیلی در مورد اینکه باشگاه از نظر مالی شرایط خوبی خواهد داشت، گفت: این اولین باری است که پول در باشگاه است و بدهی بازیکنان پرداخت خواهد شد و می‌توانیم بازیکن جدید هم بگیریم.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه قرارداد بازیکنان شفاف خواهد شد، گفت: تمام قراردادها صد درصد شفاف است و همان قراردادی که در هیأت فوتبال ثبت می‌شود قرارداد واقعی است و دیگر قرارداد متمم دیگری نیست.

استیلی در مورد اینکه سقف قرارداد 500 میلیون تومان در پرسپولیس رعایت خواهد شد،‌ گفت: نمی‌توانم بگویم سقف قرارداد. هر بازیکنی بر اساس توانایی‌هایی که دارد پول می‌گیرد. بازیکنانی که کادر فنی صلاح بداند در تیم حفظ می‌شوند و بازیکنان جدیدی با نظر کادر فنی گرفته می‌شوند تا در لیگ قهرمانان آسیا حضوری درخشان داشته باشند.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت این باشگاه گفت: باشگاه پرسپولیس یک سال به این عزیزان داده شده و آنها با فداکاری آمده‌اند تا مشکل باشگاه را حل کنند. حرف رحیمی هم وقتی می‌گوید سعی می‌کنیم تمام بدهی‌ها را حل کنیم جای تقدیر دارد. باید از تمام مدیران قبلی هم که زحمت کشیده‌اند تقدیر و تشکر کرد. مخصوصا پروین که نماد و اسطوره پرسپولیس است اگر او اسمش نیست اما همچنان در کنار ما است.

وی در مورد دستمزد بازیکنان تاکید کرد: قراردادها شفاف خواهد بود و هر کسی هر چقدر حقش باشد می‌گیرد.

استیلی در مورد اینکه پیش از این قرار بود که در یک تیم مربیگری کند و چه شد که عضو هیأت مدیره پرسپولیس شد، گفت: من همچنان دوست دارم در بخش فنی کار کنم زیرا کار من فنی و مربیگری است. اما اکنون شرایط اینگونه شد که عضو هیأت مدیره پرسپولیس شوم. شاید اگر شرایطی فراهم شود که بتوانم در بخش فنی و مربیگری تیم دیگری کار کنم این کار را انجام دهم. من بازیکن، مربی و سرمربی بوده‌ام. مدیر آکادمی و مدیر پیشکسوتان باشگاه بوده‌ام و اکنون هم عضو هیأت مدیره هستم.(فارس )

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها