jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۶۶۷۵۷۱ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۷

تصور کنید از حرکات خود برای هدایت یک شخصیت کارتونی به نام Mr. Kalia استفاده کنید. این ایده طرحی است که توانسته برنده جایزه هنر دیجیتال شود.

شخصیت بصری Metamorphosis of Mr. Kalia که از سوی Cyril Diagne و Beatrice Lartigue توسعه داده شده است، از یک حسگر پیشرفته‌تر از کینکت مایکروسافت استفاده می‌کند و اطلاعات را به مرورگر کروم انتقال می‌دهد. به این ترتیب هر کسی می‌تواند این شخصیت را با استفاده از پردازش حرکات بدن برای عبور از مراحل زندگی هدایت کند.

هدف گوگل از برگزاری مسابقات هنر دیجیتال، پیوند هنر با برنامه‌نویسی بوده و مبلغ 42 هزار دلار جایزه به هر یک از توسعه‌دهندگان این طرح اعطا کرده است. علاوه بر این برندگان این جایزه می‌توانند در نمایشگاه barbican لندن شرکت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر