jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۶۴۶۲ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۲:۴۶

دیروز در بیشتر مناطق کشور، رشد ابر، رگبارهای باران، آذرخش، وزش باد شدید و گاهی ریزش تگرگ رخ داد. از شب گذشته شاهد تشدید بارش‌ها در شمال شرق بودیم.

پیش‌بینی می‌شود بارش‌های شدید رگباری امروز هم در نیمه شرقی و تا حدی شمالی، بخصوص در استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، گلستان و دامنه‌های شرقی البرز ادامه داشته باشد. در برخی مناطق آبگرفتگی و طغیان رودهای فصلی را انتظار داریم.

بتدریج بارش‌ها در کشور کاهش محسوسی خواهد داشت و فردا بارش‌های پراکنده را در برخی مناطق شمال غربی و شمالی انتظار داریم. بار دیگر از ابتدای هفته آینده تا اواسط هفته بر میزان بارش‌ها در کشور افزوده می‌شود.

احسان مرادی / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر