jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۶۲۱۹   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۷

حکم اخراج در هتلی در منچستر امضا شد

نقش فرگوسن در برکناری مویس

نقش فرگوسن در برکناری مویس

سرمربی پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد در برکناری جانشین خود دخالت داشته است. "دیلی میل" از نقش "سرآلکس فرگوسن" در برکناری "دیوید مویس" پرده برداشته است.

فرگوسن در کمتر از یک سال پس از اینکه "دیوید مویس" را به عنوان جانشین خود برگزید، یکشنبه شب در هتلی در شهر منچستر به همراه گروهی از مدیران، حکم برکناری این مربی را امضا کرد.

مویس در ساعت 7:40 صبح سه شنبه به طور رسمی از سوی "اد وودوارد"، نایب رئیس اجرایی باشگاه منچستریونایتد، در محل تمرین تیم (کارینگتون) از سمت خود برکنار شد. باشگاه یونایتد سپس بیانیه ای صادر کرد با این مضمون که "دیوید مویس از باشگاه رفته است. باشگاه از سختکوشی، درستکاری و صداقتی که وی به تیم آورد تشکر می‌کند."

"رایان گیگز" از سوی تیم مدیریت باشگاه به عنوان جانشین مویس تا انتهای رقابتهای فصل برگزیده شد با این حال این مربی گزینه سرمربیگری تیم نیست. حتی تضمینی هم وجود ندارد که این ولزی با حضور مربی جدید نقشی در کادر مربیگری داشته باشد.

اخبار حاکی از این است که فرگوسن از خیلی زودتر از این مربی دست شسته که این موضوع هواداران منچستر یونایتد را در شوک فرو خواهد برد. شنیده شده که فرگوسن از دو ماه قبل تردیدهایی در خصوص جانشین خود پیدا کرده است. حتی عنوان کرده بوده که در خصوص انتخاب وی دچار اشتباه شده است.

فرگوسن به همراه وودوارد، دیوید گیل، مدیر اجرایی پیشین باشگاه و سربابی چارلتون، اسطوره من یونایتد، یکشنبه شب تصمیم گرفتند تا قبل از پایان رقابتهای لیگ برتر از دست مویس خلاص شوند.

بر پایه گزارش دیلی میل، باشگاه من یونایتد به گیگز به عنوان مربی آینده منچستریونایتد نگاه می کند و امیدوار است که جانشین مویس تصمیم به حفظ او بگیرد. آنها همچنین امیدوارند در این تیم جایی هم برای پل اسکولز، پسر محبوب من یونایتد در بدنه باشگاه پیدا شود.

"لوییس فن خال" هلندی به عنوان یک گزینه برای جانشینی مویس مطرح است و این در حالی است که "کارلو آنچلوتی" هم در میان گزینه ها وجود دارد. کارلتو در حال حاضر در رئال مادرید جایگاه مستحکمی ندارد و باشگاه انگلیسی آماده می شود تا هرینه سنگینی بکند تا این مربی را از رقیب بزرگ اروپایی خود به خدمت بگیرد. یونایتد احساس می‌کند مربی پیشین چلسی در هفته های آتی و مخصوصا زمانی که رئال مادرید از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا کنار برود، به روی نیمکت بنشیند.

بعضی از بازیکنان منچستریونایتد پیش از این در خصوص فن خال شرط و شروطی گذاشته اند اما باشگاه در نظر دارد از نظرات بازیکنان تیم استفاده کند. باشگاه یونایتد همچنین خبر ملاقات با این مربی هلندی در سوییس را تکذیب کرد اما "اسپورتس میل" خبر داده که باشگاه من یونایتد زمانی که پی برده فن خال به نیمکت تاتنهام نزدیک شده، درخواستی برای وی ارسال کرده است.

یک روزنامه هلندی گزارش داده که این ملاقات 10 - 12 روز پیش با حضور وودوارد و خانواده گلیزر صورت گرفته است. البته باشگاه یونایتد می گوید این ملاقات که در پی شکست منچستریونایتد مقابل بایرن در مونیخ صورت گرفت، در خصوص حمایت مالی با آدیداس صورت گرفته است. اما فن خال یک مشاور هلندی دارد که همیشه مهم ترین قرارها را در این کشور برگزار می کند. وی پیش از این با دانیل له‎وی، رئیس باشگاه تاتنهام، ملاقات کرده است. این مربی 62 ساله که در حال حاضر در تعطیلات در آلگاروه پرتغال به سر می برد، سه پیشنهاد را در دست بررسی دارد.(مهر )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها