jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۱۶۵   ۲۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۴

تیم ملی جای لج و لجبازی نیست

آقای کفاشیان یکسویه قضاوت نکن

۱

رییس فدراسیون فوتبال در تازه ترین واکنش خود نسبت به عدم همراهی ملی پوشان استقلال و سپاهان با تیم ملی در اردوی آفریقای جنوبی گفته است ، دیگر با این دو باشگاه همکاری نمی کند .

آقای کفاشیان یکسویه قضاوت نکن

هر چند شنیدن این حرف از زبان علی کفاشیان بعنوان رییس فدراسیون بعید است ، اما باید گفت در شرایطی که دو باشگاه استقلال و سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا داشتند ، نیز می نمی توانستند به سادگی از ملی پوشان خود در آسیا صرف نظر کنند و آنان را براحتی تقدیم تیم ملی کنند . در اینکه اصل باید تیم ملی باشد ، حرفی نیست ، اما فکر نمی کنیم اردوی آفریقای جنوبی در شرایط حاضر مهمتر از اردوی آفریقای جنوبی بود و یقینا چند روز دیرتر رسیدن بازیکنان این دو تیم به این اردو ، به جایی بر نمی خورد .
از آقای کفاشیان رییس فدراسیون انتظار می رود که منطقی قضاوت کند ، نه سطحی ، چون سطحی نگریستن نتیجه اش این می شود که کارلوس کروش نیز از سر لجبازی افتاده و اعلام می کند که دیگر به بازیکنان سپاهان در تیم ملی احتیاجی نداشته و روی نام آنان به سادگی خط قرمز می شد . این یعنی اینکه احسان حاج صفی و رحمان احمدی به اتفاق سه بازیکن دیگر زرد پوشان دیگر جایی در ترکیب تیم ملی نخواهند داشت . هر چند که تیم ملی جای لج و لجبازی نیست و برای همین از رییس فدراسیون انتظار می رود که به جای قضاوت سطحی ، نقش خود را اصولی و بایسته ایفا کند . یقینا اگر علی کفاشیان نیز از موضعی منطقی برخوردار باشد ، کروش ریش و قیچی را بدست نمی گیرد که اعلام کند خط قرمز بر روی نام بازیکنانی می کشد که طی این سالها کلی برای آنها در فوتبال این مروز و بوم سرمایه گذاری صورت گرفته است .
حجت اله اکبرآبادی / جام جم ورزشی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یوسف ع
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۹
هم كی روش هم اقایان دیگه شورش را در آوردن با این لوس بازیها دربرزیل بالاتر از مالدیو ومو رد تفریح ومسخره دنیا خواهیم شد می گید نه این خط واینهم نشون مسخره ها جمع اش كنید ؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها