jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۱۰۰۵   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۵

چلسی پس از شکست سه بر یک مقابل پاری سن ژرمن در دیدار رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بازگشت فوق العاده ای در دیدار برگشت داشت.

مورینیو: چلسی شجاعانه بازی کرد

سایت جام جم ورزشی - آندره شورله در دقیقه 32 و دمبابا در دقیقه 87 گل‌های چلسی را وارد دروازه تیم میلیونر پاریسی کردند. مورینیو پس از گل دوم چلسی به سمت حلقه شادی بازیکنانش رفت و در گوشی با آنها صحبت کرد. شاگردان خوزه مورینیو موفق شدند در استمفوردبریج دو بر صفر تیم پاریسی را شکست بدهند تا به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کنند.

خوزه مورینیو سرمربی چلسی در کنفرانس خبری پس از این پیروزی بزرگ گفت: پس از گل دوم به سمت بازیکنانم رفتم تا نکاتی را درباره بازی به آنها بکویم. واقعیت این است با اینکه گل دوم را زدیم اما با توجه به دقایق باقی مانده من نگران این بودم که پاری سن ژرمن گل نزند. از دمبا با خواستم تا جلوی مدافعان قرار بگیرد و فرناندو تورس نیز مانع نفوذهای مکسول شود. مورینیو در ادامه گفت: برای زدن گل دوم بسیار تلاش کردیم که در نیمه دوم به آن رسیدیم. پاری سن ژرمن در مقابل ما کاملا دفاعی بود و خوب هم دفاع می کرد اما من خوشحالم که این تیم دفاعی راهی برای صعود به نیمه نهایی پیدا نکرد. در واقع پاری سن ژرمن با حذف از لیگ قهرمانان تنبیه شد. چلسی در این دیدار واقعا شجاعانه بازی کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر