jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۶۰۱۹۰ ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۴

صبح روز گذشته، شهروندی با پلیس تماس گرفت و ادعا کرد زن و شوهر معتادی فرزند ۵ ماهه خود را از ۳ روز قبل در اطراف کوه‌های خلج دفن کرده‌اند. در پی دریافت این خبر کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تحقیقات غیرمحسوس خود را آغاز کردند و پس از جمع آوری یک سری اطلاعات پلیسی ماجرا را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند.

جام جم سرا: به دستور «قاضی موحدی راد» زن و مرد مذکور در منطقه سیدی دستگیر و از آنان بازجویی شد. مرد ۳۲ ساله وقتی متوجه شد که پلیس از ماجرای دفن غیرقانونی دختربچه اطلاع دارد گفت: این زن همسر من نیست. من مدتی قبل با دختری ازدواج کردم و صاحب یک فرزند دختر شدم. حدود ۲ ماه قبل همسرم به خاطر اعتیاد شدیدی که به کریستال و شیشه داشتم مرا با فرزندم رها کرد و به مکان نامعلومی رفت. آن روز من به اداره آگاهی رفتم و پلیس را در جریان گم شدن همسرم قرار دادم ولی به خاطر اعتیادی که داشتم نمی توانستم از دخترم نگهداری کنم به ناچار او را به منزل این زن بردم تا از او نگهداری کند. او تنها بود و گاهی برای استعمال کریستال یا شیشه به منزل او که «پاتوق» شده بود می رفتم.
به گزارش ایران سپید، مرد ۳۲ ساله ادامه داد: چند روز قبل دخترم به شدت گریه می کرد و هر کاری می کردم ساکت نمی شد تا این که این زن، دخترم را از من گرفت و زیر دوش آب سرد برد ولی ناگهان دیدیم که او مرده است. هر دو نفر به شدت ترسیده بودیم و نمی دانستیم چکار بکنیم تا این که تصمیم گرفتیم بدون آن که کسی متوجه شود او را دفن کنیم به همین خاطر هم جسد او را به گورستانی در اطراف کوه های خلج بردیم و با کندن یک گودال جسدش را دفن کردیم.
در پی اعترافات این مرد با توجه به مرگ مشکوک کودک ۵ ماهه، مقام قضایی دستور نبش قبر را صادر کرد و جسد دختربچه برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی مشهد حمل شد.
تحقیقات بیشتر از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی درباره چگونگی مرگ این دختر با صدور دستور از سوی قاضی ویژه قتل عمد ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
آزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۸
آخی چقدر بد :-(
۰
۰
امیرفنایی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
مصرف موادمخدر، بخصوص كراك و شیشه آخرش این میشه :(
۰
۰
شهلا
United States
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
این بابا یك دروغگو بیشتر نیست
۰
۰
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۱
خب وقتی یارانه نمیدن اینجوریه دیگه كی باید جواب بده؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر