jamejamsima
سیما ویژه امروز کد خبر: ۶۵۷۷۶۸ ۰۴ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۷

فیلم «پیشتازان فضا؛سفر به اعماق تاریک» به کارگردانی جی.جی.آبرامز،خالق مجموعه تلویزیونی پرمخاطب لاست یا همان گمشده،امروز روی آنتن شبکه یک می رود.

پخش فیلمی از خالق لاست در شبکه یک

امروز دوشنبه 4 فروردین از شبکه یک سیما بیننده فیلم سینمایی پیشتازان فضا به کارگردانی جی .جی . آبرامز باشید.این فیلم تولید سال 2013 امریکا است.

داستان فیلم در مورد فرمانده جوانی به نام کرک است که در ماموریت خود با سفینه اینترپرایز که در یک ماموریت فضایی بوده درست عمل نکرده است و به ستاد فرماندهی احضار می شود. در حین جلسه بررسی پرونده او ناگهان شخصی به نام شان به مقر فرماندهی حمله می کند. کرک با گروهی به تعقیب شان رفته و او را دستگیر می کند. شان پس از بازداشت خود می گوید اگر او را بکشند مردمی که در سیاره اش فریز کرده را...

کریس پاین،زاکاری کوئینتو،زویی سالدانا،بندیکت کامبرباچ،کارل اوربان،جان چو،آلیس ایو،بروس گرین وود و سایمون پگ بازیگران این فیلم بوده اند.این درام اکشن ، ماجراجویانه و تخیلی در اولین هفته اکران با 84 میلیون و یکصد هزار دلار عنوان پرفروشترین فیلم هفته را از آن خود کرد. (بانی فیلم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر