jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۵۴۲۰   ۲۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۷

اردوی پرسپولیسی ها همچنان در مازندران ادامه دارد. از این اردو خبر می رسد که جلال حسینی مدافع مصدوم سرخ ها بهتر شده است.

دیدار آقای گل با سرمربی پرسپولیس

سایت جام جم ورزشی - سید جلال حسینی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل پارگی عضله شکم اردوی پرسپولیسی‌ها در مازندران را ترک کرد و به تهران بازگشت تا تمرینات فیزیوتراپی و آب‌درمانی را در تهران دنبال کند اما حسینی پس از حدود 6 جلسه فیزیوتراپی و آب‌درمانی قرار است شنبه زیر نظر یکی از متخصصان تست شود و در صورت نیاز حتی ام‌آرآی نیز بگیرد تا تکلیفش برای حضور در تمرینات آینده مشخص شود.

همچنین خبر دیگر از قرمزپوشان اینکه علی دایی به بازیکنان مازندرانی تیمش اعلام کرد با توجه به تعطیلی تمرینات قرمزپوشان در روز شنبه آنها این اجازه را دارند تا فردا همراه با پرسپولیسی‌ها به تهران نیایند و جداگانه عازم تهران شوند، این موضوع باعث خوشحالی بازیکنان پرسپولیس و مخصوصا مازندرانی‌ها شده بود.

خبر دیگر اینکه فریدون فضلی مهاجم سابق تیم فوتبال صبا که رابطه بسیار خوبی هم با علی دایی دارد و به عنوان آقای گل لیگ برتر هم در یک دوره شناخته شد، با علی دایی دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار فضلی خاطرات گذشته خود را در دوران فوتبالی‌اش مخصوصا در صبا را با دایی مرور کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها