jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۵۳۸۵۰   ۱۸ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۳

در پی اظهارات تهیه‌کننده سریال «رنگ شک»، فریبرز عرب‌نیا توضیحاتی را جهت روشن شدن اذهان عمومی ارائه کرد.

سکوت فریبرز عرب نیا بالاخره شکست

عرب‌نیا که کارگردانی این سریال را عهده‌دار است، در توضیحاتش اعلام کرد:


امروز پس از سفری دو هفته‌ای به ایران بازگشتم تا مطابق قرارهای قبلی با تهیه‌کننده محترم سریال «رنگ شک» و همچنین بر اساس توافقاتی که با مدیران محترم مرکز سیمافیلم در بهمن‌ ماه امسال و در محل دفتر آقای معصوم‌زادگان مدیر محترم مرکز انجام شد، بخش پایانی سریال فوق را تا پیش از پایان سال در جنوب کشور و در مدت حدودا 10 جلسه کاری به اتمام برسانیم و در انتها پس از تعطیلات مرسوم هر ساله و با شروع سال جدید پروژه را وارد مرحله پس از تصویربرداری کنیم، و هم به این دلایل بود که بنده سفر دو ماهه کاری خود را به دو هفته تقلیل دادم و به ایران بازگشتم. اما با مشاهده اظهارات تهیه‌کننده محترم کار، جناب بهروز خوش‌رزم و با خواندن این مطلب که «ادامه تصویربرداری سریال «رنگ شک» به اردیبهشت‌ ماه سال آینده پس از سفر عرب‌نیا موکول شد.» بر آن شدم تا توضیحاتی را به قصد جلوگیری از ایجاد پرسش‌های حاشیه‌ای و ابهامات و تردید‌های ناخوشایند در ذهن علاقه‌مندان این مجموعه بیان کنم، چرا که از متن چاپ شده‌ی اظهار نظر ایشان - حتی گیرم که سهوا و ناخودآگاه - احتمالا برداشت‌هایی به ذهن متبادر می‌شود مبنی بر آنکه اینجانب کار را رها کرده، منتظر پایان سفر خویش نگاه داشته‌ام. و یا این تفسیر نادرست که سفر بنده تا اردیبهشت‌ ماه طول می‌کشد و یا انواع و اقسام تردیدها و شائبه‌ها و شایعات دیگر که می‌تواند مربوط به صحبت‌های جناب خوش‌رزم باشد یا نباشد و حتی می‌تواند مربوط به «رنگ شک» هم باشد یا نباشد اما قطعا منطبق بر واقعیت نیستند.

/Media/Image/1392/11/09/635265801068714378.jpg
به هر حال اینجانب و گروهی از همکاران عاشق و همراه، به لطف خدا قبراق و سر حال در انتظار شروع مجدد تصویربرداری هستیم و اگر هم کار بنابر تنگناهای مالی سازمان صداوسیما تا اردیبهشت‌ماه امکان ادامه پیدا نکند، برای ما و علاقه‌مندان کار کاملا قابل فهم و پذیرش است چرا که تنگناهای اقتصادی کشور بر هیچ کس از جمله ما پوشیده نیست و قرار هم نیست این تنگناها ما را از پا بیاندازد. پس به یاری حق متعال همه ما خدمتکاران «رنگ شک» در حالت «حاضر در وطن و منتظر‌البودجه» هستیم و ملالی هم نیست جز کمبود آرامش و فضای دلچسب حرفه‌ای!! فضایی که در آن هر گونه حفظ کیفیت و استانداردهای حرفه‌ای برچسب وسواس و مته به خشخاش گذاردن نمی‌خورند و هر گونه بی‌سلیقگی و خلاف قواعد حیاتی کار حرکت کردن، با انعطاف‌پذیر بودن یک معنا پیدا نمی‌کند.

در پایان با حفظ ارادت به همه کسانی که برای «رنگ شک» زحمات فراوان کشیده‌اند و بدون هیچ‌گونه منت مرا و پیشینه کاری‌ام را لایق اعتماد و محبت‌های خود دانسته‌اند، عرض می‌کنم که ممکن است از نظر بعضی‌ها جزئیات خیلی مهم نباشد ولی برای من و امثال بنده جزئیات، اصل هستند؛ چرا که هیچ کلیتی بدون جزئیاتش و فارغ از آن‌ها قابل دفاع و معنی شدن نیست، جزئیاتی همچون اعلام لیست دقیق عوامل یک پروژه و ...؛ شاید باورش مشکل باشد که آقای صالح میرزاآقایی از بازیگران سریال «رنگ شک» نیستند و حتی یک پلان جلوی دوربین نرفته‌اند ولی در طول تمام مراحل کار تا به اینجا، اسمشان در میان عوامل سریال در مطبوعات چاپ می‌شود و اسامی بعضی از کسان که پا به پای همه عوامل دیگر برای کار زحمات شبانه‌روزی را متحمل شده‌اند همچنان در میان اسامی همکاران این سریال از قلم افتاده است.


به امید توفیق همه خدمتگزاران اصیل فرهنگ ایران زمین
فریبرز عرب‌نیا 15 اسفندماه سال 92


فیلمنامه «رنگ شک» را فریبرز عرب‌نیا نوشته و داستان یک افسر نیروی انتظامی را روایت می‌کند که ماموریت می‌یابد تا وارد یک باند بسیار مخوف مواد مخدر شود و به دلیل فوق سری بودن عملیات تنها یکی از فرماندهان مافوق او از این ماموریت مطلع است و در این راه با مشکلات متعددی مواجه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر