jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۳۳۳۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۴

بدترین خبر ممکن برای دنیای ورزش

قطع امید پزشکان از شوماخر

پزشکان بیمارستانی که میشائیل شوماخر در آن بستری است اعلام کردند شانس کمی برای رهایی شوماخر از این شرایط وجود دارد.

قطع امید پزشکان از شوماخر

سایت جام جم ورزشی - شوماخر -اسطوره دنیای اتومبیلرانی- پیش از آغاز سال نوی میلادی در هنگام اسکی کردن سرش به یک تخته سنگ برخورد کرد و از آن زمان تاکنون در کما به سر می برد. در طول هفته های گذشته اخبار متعددی از شرایط جسمانی این راننده به گوش می رسید و حتی گاهی اوقات پزشکان این وعده را می دادند که شوماخر به زودی از کما خارج می شود اما روز گذشته پزشکان این راننده اعلام کردند شانس بسیار اندکی برای بهبودی این راننده آلمانی وجود دارد. بنابر این گزارش حتی پزشکان اعلام کردند که باید منتظر هرگونه خبر بدی بود و آمادگی آن را داشت. تا همین امروز هم خانواده شوماخر و البته همسر او اجازه نداده اند در این مورد خبری منتشر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر