jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۴۹۸۱۱   ۰۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۲۹

مدیر شبکه دو سیما در نشست خبری اعلام برنامه‌های نوروز ۹۳، اعلام کرد سری جدید «کلاه قرمزی» از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

تاکید مدیر شبکه دو بر آمدن «کلاه قرمزی» در نوروز ۹۳

خبر ساخت «کلاه قرمزی» برای نوروز 93 در حالی از سوی مدیر شبکه دو سیما عنوان می‌شود که پیش از این ایرج طهماسب به خبر ساخت مجموعه «کلاه قرمزی» برای نوروز 93 که در بخش‌های خبری سیما عنوان شد، واکنش نشان داده بود.
طهماسب در بخشی از این نامه آورده بود: اینجانب - ایرج طهماسب - در طول یک سال گذشته، هیچ جلسه‌ای با هیچ مدیری از سازمان صداوسیما نداشته‌ام و نمی‌دانم وقتی صحبت و قراری گذاشته نشده است، چرا باید شایعه تولید و پخش «کلاه قرمزی 93» از اخبار سراسری پخش شود.
ایرج طهماسب در حالی آماده‌سازی «کلاه قرمزی» برای نوروز 93 را منتفی دانست که پیش از این علی بخشی‌زاده، مدیر شبکه دو از پخش قطعی مجموعه «کلاه قرمزی» در نوروز امسال خبر داده بود.
با این حال طی روزهای اخیر باز هم خبر پخش «کلاه قرمزی» در نوروز 93 قوت گرفت و حمید مدرسی (تهیه‌کننده) هم احتمال پخش این مجموعه در نوروز امسال را چندان دور از ذهن ندانسته بود.
تهیه‌کننده «کلاه قرمزی» از مشخص شدن تکلیف پخش این مجموعه نوروزی در آینده‌ای نزدیک خبر داده و گفته است که دوست ندارند «کلاه قرمزی» را از خانه‌اش جدا کنند.
علی زارعان، مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو هم تابستان امسال درباره تولید «کلاه قرمزی 93» گفته بود: در حال مذاکره با تهیه‌کننده و عوامل مجموعه برای تولید پروژه ویژه نوروز 93 هستیم تا شیوه تولید و مسایل پیرامونی آن مشخص شود. سال آینده پروژه‌ای بزرگتر از حد معمول خواهیم داشت و در همین زمینه مذاکرات ادامه دارد.
وی افزود: اگرچه هنوز به نتیجه جدی نرسیده‌ایم که بتوانیم آن را قطعی اعلام کنیم اما مجوز ساخت صادر و کارهای مقدماتی انجام شده است اما به راحتی نمی‌توانیم اعلام نتیجه کنیم. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر