jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۳۷۰۳   ۱۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۳۱

حمله آقای حاشیه به رسانه ها

بینی تان را از زندگی من بیرون بکشید!

رسوایی اخیر ستاره تیم ملی ایتالیا در رابطه با یک کودک یک ساله باعث شد تا جنجال زیادی در رسانه های ایتالیایی به وجود بیاید.

بینی تان را از زندگی من بیرون بکشید!

سایت جام جم ورزشی - ماریو بالوتلی ستاره میلان و تیم ملی ایتالیا دختری به نام پیا دارد که البته تا همین دو روز پیش قبول نداشت پیا دخترش است. عاقبت آزمایش DNA ثابت کرد که بالوتلی پدر این دختر یک ساله است بنابراین باید مسئولیت او را قبول کند. اما پس از این اتفاق مطبوعات ایتالیایی حملات همه جانبه ای را به این فوتبالیست پرحاشیه و بی اخلاق آغاز کردند. آنها لاقیدی و حاشیه های این فوتبالیست را به اختلالات روانی او نسبت دادند تا بالوتلی در صدد پاسخگویی برآید البته از طریق توئیتر. او توئیتر خود در یک روز اخیر این پیام ها را گذاشته است:

* فضول ها! بینی تان را از زندگی من بیرون بکشید!

* هیچ چیز را درباره من باور نکنید مگر اینکه خودم از طریق توئیتر اعلام کنم.

* تمام صفحات روزنامه ها که برای نوشتن برای من هدر شدند آشغالی بیش نبودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر