jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۴۲۲۵۷   ۱۴ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۵

هرچند هنوز به اواسط بهمن‌ ماه هم نرسیده‌ایم اما ظاهراً برنامه‌ریزی برای سفرهای نوروزی آغاز شده‌ و هتلداران از تخفیف ۱۰ تا ۴۰ درصدی خدمات خود به مسافران نوروزی خبر می‌دهند.

جام جم سرا: «جمشید حمزه‌زاده» رییس جامعه هتلداران ایران با اشاره به تخفیفاتی که هتل‌های نیمی از استان‌های کشور برای مسافران نوروزی در نظر گرفته‌اند گفت: «تاکنون هتلداران بیش از ۵۰ درصد استان‌ها آمادگی خودرا برای ارائه تخفیفات ویژه نوروز اعلام کرده‌اند.»
به گفته او، هتلداران در نوروز ۹۳ بین ۱۰ تا ۴۰ درصد به مسافران تخفیف خواهند داد و استان‌هایی مانند تهران بیشترین تخفیف و استان‌های شمالی و مرکزی کمترین تخفیف را خواهند داشت.
>> خبرگزاری میراث فرهنگی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر