jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۴۲۲۵۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۵

هرچند هنوز به اواسط بهمن‌ ماه هم نرسیده‌ایم اما ظاهراً برنامه‌ریزی برای سفرهای نوروزی آغاز شده‌ و هتلداران از تخفیف ۱۰ تا ۴۰ درصدی خدمات خود به مسافران نوروزی خبر می‌دهند.

جام جم سرا: «جمشید حمزه‌زاده» رییس جامعه هتلداران ایران با اشاره به تخفیفاتی که هتل‌های نیمی از استان‌های کشور برای مسافران نوروزی در نظر گرفته‌اند گفت: «تاکنون هتلداران بیش از ۵۰ درصد استان‌ها آمادگی خودرا برای ارائه تخفیفات ویژه نوروز اعلام کرده‌اند.»
به گفته او، هتلداران در نوروز ۹۳ بین ۱۰ تا ۴۰ درصد به مسافران تخفیف خواهند داد و استان‌هایی مانند تهران بیشترین تخفیف و استان‌های شمالی و مرکزی کمترین تخفیف را خواهند داشت.
>> خبرگزاری میراث فرهنگی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر