jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۰۷۶۱   ۰۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۲۰:۱۷
پروین : رویانیان کنار پرسپولیس می ماند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت  پرسپولیس نشست ویژه علی پروین و محمد رویانیان عصر امروز برگزار شد.

علی پروین در این جلسه از زحمات و تلاش های محمد رویانیان تقدیر و تشکر کرده و درباره مسائل مختلف باشگاه و تیم پرسپولیس با رویانیان به گفتگو پرداخت.

محمد رویانیان نیز ضمن تبریک مدیرعاملی علی پروین برای وی در  سمت جدید آرزوی موفقیت کرده و آمادگی خود برای هرگونه همکاری را اعلام داشت.

رویانیان در این جلسه گزارشی از عملکرد مالی خود شامل درآمدها ، هزینه ها ، بدهی های پرداخت شده و بدهی های برجای مانده را به علی پروین ارائه کرد.


علی پروین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره این نشست گفت: طبیعی است که این نشست ها برگزار شود و ما نیز در این جلسه درباره مسائل مختلف با یکدیگر گفتگو و تبادل نظر کردیم. آقای رویانیان زحمات زیادی برای باشگاه پرسپولیس متحمل شده اند و بنده از ایشان تشکر کرده و تاکید کردم که   باید در کنار ما باشد. آقای رویانیان نیز آمادگی خود را اعلام  و تاکید کردند از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد. همکاری دوجانبه برای موفقیت و سربلندی پرسپولیس امری ضروری است و آقای رویانیان در کنار ما خواهند بود و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر