jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۴۰۰۹۷ ۰۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۲۷

قائم‌مقام شبکه نسیم درباره تأخیر در افتتاح رسمی این شبکه گفت: تولید برنامه برای پخش از این شبکه آغاز شده‌است و تا زمانی‌که به جدول پخش مشخصی نرسیم شبکه نسیم رسما افتتاح نخواهد شد.

افتتاح شبکه نسیم به زمان نیاز دارد

هاشم رضایت در این باره به ایسنا گفت: پیش از این احتمال می‌دادیم که شبکه نسیم همزمان با ولادت حضرت محمد(ص) رسما افتتاح ‌شود، اما بعد به این نتیجه رسیدیم تا زمانی که به آمادگی کامل نرسیده‌ایم این شبکه را رسما افتتاح نکنیم. وی خاطرنشان کرد: زمان افتتاح رسمی شبکه نسیم به طور دقیق مشخص نیست، اما نهایتا تا آخر امسال این شبکه افتتاح خواهد شد. شبکه نسیم با محوریت طنز، نشاط و سرگرمی مدتی است پخش آزمایشی‌اش را شروع کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر