jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۳۸۳۸۲   ۰۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۸

در راستای اجرای سیاست های سازمان پیشگیری ومدیریت بحران شهر تهران مبتنی بر افزایش توانمندی گروه های مردمی دوام در برابر سوانح ؛ دوره آموزشی عملی و تئوری اطفاء حریق ویژه منتخبین گروه دوام در منطقه 16 تهران برگزار شد.

آموزش اطفاء حریق به مردم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 16 دلاوری دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه گفت: در این برنامه آموزشی که با حضور کارشناسان مدیریت بحران و آتش نشانی در ستاد مدیریت بحران منطقه برگزار گشد؛ شرکت کنندگان با روش های عملی و تئوری اطفاء حریق آشنا شدند.

وی در ادامه افزود: در همین راستا و بر مبنی اجرای برنامه های پایدار سازی گروه های دوام در جهت تقویت و حفظ انسجام درون گروهی و باز آموزی مهارت ها و آموزش های فرا گرفته شده ، این ستاد نسبت به برگزاری دوره آموزشی تجمیع و بافت فرسوده برای اعضای منتخبین گروه دوام منطقه  اقدام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر