«معراجی‌ها» از 23 بهمن اکران می‌شود

فیلم سینمایی «معراجی‌ها» ساخته مسعود ده‌نمکی که هفته گذشته به‌دلیل انفجار در پشت‌صحنه آن در صدر اخبار سینمایی قرار گرفت، از بیست‌وسوم بهمن در سینماهای ایران اکران‌می‌شود.
کد خبر: ۶۳۵۸۷۴
«معراجی‌ها» از 23 بهمن اکران می‌شود

محمدرضا صابری، دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران به مهر گفت: طی صحبت‌ها و درخواستی که هیات مرکزی انجمن سینماداران به‌دلیل وضع نامناسب فروش در سالن‌های سینمایی داشتند، با تهیه‌کننده و کارگردان فیلم «معراجی‌ها» و مدیرعامل فیلم‌ایران وارد مذاکره شدیم و با رضایت آنها قرار است این فیلم از بیست‌وسوم بهمن‌ماه پس از پایان جشنواره فیلم فجر در سینماهای ایران روی پرده برود. صابری افزود: عمدتا فیلم‌های مسعود ده‌نمکی در سینماهای ایران فروش‌های میلیاردی و گیشه بسیار خوبی دارند. به همین دلیل فکر می‌کنیم نمایش چنین فیلمی می‌تواند سینماها را از رکود نجات دهد.

پروژه «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی و تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی پس از اکران در قالب یک مجموعه تلویزیونی از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

اکبر عبدی، حمید لولایی، رضا رویگری، دانیال عبادی، برزو ارجمند، سیدمهرداد ضیایی، غلامحسین لطفی و علی صادقی از بازیگران فیلم- سـریال «معراجی‌ها» هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها