jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۲۸۵۲۹   ۰۱ دی ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۳
عباس جدیدی: عضویت در شورای شهر شغل نیست

عضو شورای شهر تهران و کاندیدای حضور در انتخابات فدراسیون کشتی گفت:‌ براساس مصوبه شورای شهر، عضویت در شورای شهر شغل محسوب نمی‌شود.


عباس جدیدی در خصوص نامه سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر ممنوعیت ریاست اعضای شورای شهر بر فدراسیون‌های ورزشی گفت: سازمان بازرسی قبل از اعلام این موضوع باید کارشناسی می‌کرد و سپس در این باره اظهار نظر صورت می‌گرفت.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه شورای شهر عضویت در شورای شهر شغل محسوب نمی‌شود ما هم نمی‌توانیم دستورالعمل یا آیین‌نامه مغایر با قانون صادر کنیم. اگر به کاری که شغل محسوب می‌شد ایراد می‌گرفتند قابل قبول بود، اما ریاست فدراسیون شغل محسوب نمی‌شود چون فدراسیون ورزشی NGO است و اگر پولی هم از دولت می‌گیرد به عنوان کمک مالی صورت می‌گیرد.

عضو شورای شهر تصریح کرد: این موضوع استفساریه مجلس را دارد. نمی دانم چرا چنین مسائلی بدون نگاه کارشناسی مطرح می‌شود.

به گزارش فارس، بر اساس اعلام سازمان بازرسی کل کشور اعضای شورای شهر حق ریاست بر فدراسیون‌های ورزشی را ندارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر