jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۲۶۵۱۵   ۲۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۱:۲۷

رییس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران درباره نوع فعالیت بانوان در دفا‌تر مشاور املاک هشدار داد و گفت: مباشر و مشاور زن نباید در دفا‌تر مشاور املاک استخدام شوند.

فعالیت زنان در مشاورۀ املاک؛ ممنوع

به گزارش جام جم سرا به نقل از ایسنا، حسام عقبایی با اشاره به ممنوع بودن استخدام و فعالیت نیروی زن در دفا‌تر مشاور املاک به عنوان مشاور و مباشر املاک اظهار کرد: دفا‌تر مشاور املاک فقط می‌توانند منشی یا کارمند زن استخدام کنند که پیش‌تر هم اداره اماکن بر این موضوع تاکید کرده بود.
عقبایی با بیان اینکه بانوان می‌توانند پروانه کسب برای راه‌اندازی دفا‌تر املاک دریافت کنند، افزود: در حال حاضر از ۱۲۰۰ مشاور املاک دارای پروانه کسب ۸۰۰ نفر زن پروانه کسب دارند.
وی در این زمینه به مشاوران املاک هشدار داد: زنان نمی‌توانند در دفا‌تر املاک مباشر یا مباشر باشند اما می‌توانند مباشر مرد داشته باشند و پروانه کسب دریافت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها