jamejamsima
سیما پیشخوان سیما کد خبر: ۶۰۰۹۹۷   ۰۴ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۶:۱۶

سری جدید «گزینه جوان» به کارگردانی «سیدعلی ضیاء» روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

پخش سری جدید «گزینه جوان» به کارگردانی «سیدعلی ضیاء»

به گزارش فارس، «گزینه جوان» به تهیه‌کنندگی علی زاهدی کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه سه سیماست که پخش آن از شنبه 30شهریور در شبکه سه سیما آغاز شد. مجری این برنامه بهنود صدر و کارگردان هنری آن علی ضیاء است. این برنامه هر روز به جز جمعه ها از حدود ساعت 16 روی آنتن این شبکه قرار می‌گیرد.

این برنامه که پیشینه‌ای بالغ بر 7 سال در شبکه سه دارد، بعد از وقفه ای یک ساله به درخواست مخاطبان و با هدف مشاوره به داوطلبان کنکور 93  ادامه یافته است. همچنین پرداختن به برگزاری آزمون‌های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان سه سال پایان دبیرستان در راستای بالا بردن قدرت درک آنان، برنامه‌ریزی‌شان برای درس خواندن و ارائه مشاوره‌هایی روانشناختی از دیگر اهداف و رویکردهای برنامه است.

علی زاهدی تهیه کننده برنامه گزینه جوان در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه سه سیما درباره ویژگی‌های سری جدید آن گفت:

مطابق با سری‌های قبلی، در این سری از برنامه هم با استفاده از اساتید و کارشناسان  مجرب در دروس و رشته های مختلف تحصیلی سه سال دبیرستان، به پوشش اخبار مربوط به امتحانات، کنکور سراسری و آزاد دانشگاه‌ها با رویکردی علمی-آموزشی می‌پردازیم. خصوصا در ایام امتحانات گزارش‌هایی روزانه با چندین تیم در مناطق و حوزه‌های مختلف از امتحانات نهایی دانش آموزان تهیه کرده و در برنامه ی همان روز  پخش خواهد شد. در این بخش مشکلات و خواسته‌های دانش آموزان و پشت کنکوری‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد.

تهیه کننده برنامه ویتامین سه که پخش سری جدید آن از 30 شهریور ماه آغاز شده است، در ادامه به ضرورت توجه به بخش‌های گرافیکی اشاره کرده و در خصوص علت استقبال مخاطبان از گزینه جوان بیان داشت: به نظر می‌رسد وجود بخش‌های انیمیشن و گرافیک‌های جذاب در این برنامه چندسالی است که کنکور و فصل امتحانات را برای دانش آموزان خوش طعم‌تر از گذشته کرده است.

علی زاهدی تجربه تهیه برنامه‌های موفقی چون ویتامین 3،  نیمروز، شروع خوب، دعوت، ماه عسل، کوله پشتی، فوق العاده، محرمانه، اختصاصی، سلامت باشید، رو در رو، پنجره، پنجره شبانه و دست‌های مهربان را در کارنامه کاری خود دارد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر