jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۹۷۶۴۷ ۲۵ شهريور ۱۳۹۲  |  ۱۴:۴۰

محققان دانشگاه واشنگتن می‌گویند موفق به شناسایی باکتری خاص در روده بزرگ شده‌اند که در صورت فعالیت آن روده کوچک توانایی جذب چربی را از دست داده و تمامی آن را دفع می‌کند.

به گزارش جام جم سرا به نقل از روزنامه آرمان- تحقیقات نشان داده با فعال‌سازی باکتری خاصی در روده، چربی جذب بدن نمی‌شود و دیگر نیاز به گرفتن هیچ رژیم غذایی نیست.

پژوهش‌های مختلفی در رابطه با دفع چربی و عدم جذب آن در ارگان‌های مختلف صورت گرفته که این کشف راه را جهت درمان هموار ساخته و نسبت به روش‌های گذشته برتری خاص داشته است. بدون نیاز به رعایت رژیم خاص غذایی و مصرف قرص خاص درمان صورت گرفته و کافی است پزشکان باکتری خاص را در روده فعال و پس از مدت زمان مورد نیاز بسته به شرایط فیزیولوژیکی بدن فرد، باکتری را غیرفعال کنند.

به گفته محققان ارتقای سلامت عمومی و حمایت از روش‌های ارگانیک همواره مورد نظر و مطلوب بوده که با این روش جدید به اهداف مورد نظر رسیده و از بروز چاقی در بین افراد ناسالم جلوگیری به عمل خواهد آمد. محققان اظهار داشتند این تحقیقات بر روی موش‌ها به صورت میدانی صورت گرفته که نتایج مطلوب داشته و پزشکان در حال آماده سازی مقدمات لازم جهت اجرای آن بر روی انسان‌ها هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
بازیگران بی‌قاعده طبیعت

بازیگران بی‌قاعده طبیعت

موتور سوار می‌افتد دنبال آهو. آهو پا می‌گذارد به فرار. موتورسوار گاز می‌دهد. مغز آهو فرمان به فرار می‌دهد.

گوهری كه از دست رفت

گوهری كه از دست رفت

كل جامعه هنری ما شاید به صدهزار نفر هم نرسد كه نسبت به جمعیت 80 میلیونی كشورمان واقعا چیزی نیست ولی واقعا تسهیلاتی كه به هنرمندان می‌دهیم ناچیز است امابه‌محض این‌كه هنرمندی فوت می‌كند تازه یادمان می‌افتد كه چه گوهری را از دست داده‌ایم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر