jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۹۵۴۳۷   ۲۳ شهريور ۱۳۹۲  |  ۰۷:۱۰

یکی از مشکلات خانمهای عینکی این است که معمولا در مهمانی‌ها برای نشان دادن جلوه صورت و بویژه آرایش چشم‌هایشان مجبورند موقتاً عینکشان را کنار بگذارند و در این صورت، دید جلوی پایشان را فدای دیده شدن جلوۀ چشمشان می‌کنند! با چند ترفند ساده می‌توان به هر دو منظور رسید.

تمرکز روی چشم‌ها: عینک بخش زیادی از چشمهای شما را پوشش می‌دهد و اگر می‌خواهید مطمئن شوید چشمان شما از پشت شیشه عینک جذابیت خود را دارد می‌توانید بیشتر تمرکز خود را روی چشم‌ها قرار دهید. بر خلاف باور عموم که می‌گویند آرایش پشت عینک دیده نمی‌شود شما می‌توانید با استفاده از خط چشم ضخیم و فر مژه و ریمل حجم دهنده به چشمانتان جلوه بیشتری دهید.

آرایش کمتر پلک‌ها: از آنجا که عینک پلک‌ها را تا حد زیادی می‌پوشاند، نباید نگران استفاده از سایه چشم باشید. اگر تاکید دارید که حتما آرایش پلک داشته باشید می‌توانید یک رنگ خنثی را به عنوان سایه استفاده کنید.

نگاه دیگران را روی نقطه دیگری متمرکز کنید: اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که از عینک زدن خجالت می‌کشند. سعی کنید با تکنیکهای آرایشی نگاه دیگران را به نقطه دیگری در صورتتان هدایت کنید. برای این کار آرایش لب‌ها مناسب‌ترین گزینه است. استفاده از رژهای صورتی، قرمز و بنفش می‌تواند به شما کمک کند.

حالت ابرو‌هایتان را درست کنید: ابروهای خوش حالت و خوش فرم مکمل خوبی برای چشمهاست. کسانی که عینک می‌زنند با اصلاح درست ابرو‌ها موقعیت خوبی به چهره خود می‌دهند. با استفاده از مداد ابروی مناسب آرایش خوبی برای ابروهای خود فراهم کنید.

انتخاب صحیح رنگ و مدل عینک: نیازی نیست که شما با یک آرایش غلیظ صورت خود را جلوه دهید. گاهی قاب عینکهای رنگی یا عینکهای مدل داری که به فرم صورت شما می‌آید خود باعث زیبا‌تر شدنتان می‌شود.

>> پرداد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها