یکی از مشکلات خانمهای عینکی این است که معمولا در مهمانی‌ها برای نشان دادن جلوه صورت و بویژه آرایش چشم‌هایشان مجبورند موقتاً عینکشان را کنار بگذارند و در این صورت، دید جلوی پایشان را فدای دیده شدن جلوۀ چشمشان می‌کنند! با چند ترفند ساده می‌توان به هر دو منظور رسید.
کد خبر: ۵۹۵۴۳۷

تمرکز روی چشم‌ها: عینک بخش زیادی از چشمهای شما را پوشش می‌دهد و اگر می‌خواهید مطمئن شوید چشمان شما از پشت شیشه عینک جذابیت خود را دارد می‌توانید بیشتر تمرکز خود را روی چشم‌ها قرار دهید. بر خلاف باور عموم که می‌گویند آرایش پشت عینک دیده نمی‌شود شما می‌توانید با استفاده از خط چشم ضخیم و فر مژه و ریمل حجم دهنده به چشمانتان جلوه بیشتری دهید.

آرایش کمتر پلک‌ها: از آنجا که عینک پلک‌ها را تا حد زیادی می‌پوشاند، نباید نگران استفاده از سایه چشم باشید. اگر تاکید دارید که حتما آرایش پلک داشته باشید می‌توانید یک رنگ خنثی را به عنوان سایه استفاده کنید.

نگاه دیگران را روی نقطه دیگری متمرکز کنید: اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که از عینک زدن خجالت می‌کشند. سعی کنید با تکنیکهای آرایشی نگاه دیگران را به نقطه دیگری در صورتتان هدایت کنید. برای این کار آرایش لب‌ها مناسب‌ترین گزینه است. استفاده از رژهای صورتی، قرمز و بنفش می‌تواند به شما کمک کند.

حالت ابرو‌هایتان را درست کنید: ابروهای خوش حالت و خوش فرم مکمل خوبی برای چشمهاست. کسانی که عینک می‌زنند با اصلاح درست ابرو‌ها موقعیت خوبی به چهره خود می‌دهند. با استفاده از مداد ابروی مناسب آرایش خوبی برای ابروهای خود فراهم کنید.

انتخاب صحیح رنگ و مدل عینک: نیازی نیست که شما با یک آرایش غلیظ صورت خود را جلوه دهید. گاهی قاب عینکهای رنگی یا عینکهای مدل داری که به فرم صورت شما می‌آید خود باعث زیبا‌تر شدنتان می‌شود.

>> پرداد

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها