jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۹۱۵۱۸ ۰۴ شهريور ۱۳۹۲  |  ۰۷:۱۱

کودکان به دلیل دارا بودن پوست نازک، باکتری‌ها را سریع به خود جذب می‌کنند. از این رو بهتر است والدین با نظافت روزانه دست و پای کودکان از ابتلا و شیوع آلرژی و حساسیت‌های پوستی در آن‌ها جلوگیری کنند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند بچه‌ها چون با وسایل آلوده و اسباب بازی‌های کثیف زیاد ارتباط دارند و با آن‌ها بازی می‌کنند ممکن است از روی نا‌آگاهی دست و پا‌ها و به طور کلی بدنشان با همه نقاط آلوده تماس پیدا کنند از این رو پوست کودکان منبع بزرگی از آلودگی‌ها و ویروس‌ها باشد.
به گزارش جام جم سرا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان- عفونت‌های پوستی، ویروس‌ها و باکتری‌ها باعث افزایش و شیوع بیماریهای پوستی در کودکان می‌شود و از همین رو والدین کودکانی که فعالیت بدنی زیادی دارند باید آن‌ها را هر روز به حمام ببرند و با شامپو‌ها و تمییزکننده‌هایی که متناسب سن آنهاست تمییز کنند تا آلودگی‌ها از روی سطح پوستشان از بین برود درغیر این صورت دچار بیماریهای پوستی مختلفی خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر