jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۹۱۵۱۸ ۰۴ شهريور ۱۳۹۲  |  ۰۷:۱۱

کودکان به دلیل دارا بودن پوست نازک، باکتری‌ها را سریع به خود جذب می‌کنند. از این رو بهتر است والدین با نظافت روزانه دست و پای کودکان از ابتلا و شیوع آلرژی و حساسیت‌های پوستی در آن‌ها جلوگیری کنند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند بچه‌ها چون با وسایل آلوده و اسباب بازی‌های کثیف زیاد ارتباط دارند و با آن‌ها بازی می‌کنند ممکن است از روی نا‌آگاهی دست و پا‌ها و به طور کلی بدنشان با همه نقاط آلوده تماس پیدا کنند از این رو پوست کودکان منبع بزرگی از آلودگی‌ها و ویروس‌ها باشد.
به گزارش جام جم سرا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان- عفونت‌های پوستی، ویروس‌ها و باکتری‌ها باعث افزایش و شیوع بیماریهای پوستی در کودکان می‌شود و از همین رو والدین کودکانی که فعالیت بدنی زیادی دارند باید آن‌ها را هر روز به حمام ببرند و با شامپو‌ها و تمییزکننده‌هایی که متناسب سن آنهاست تمییز کنند تا آلودگی‌ها از روی سطح پوستشان از بین برود درغیر این صورت دچار بیماریهای پوستی مختلفی خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر