jamejamsara
سرا پیشخوان سرا کد خبر: ۵۸۸۳۸۳   ۲۴ مرداد ۱۳۹۲  |  ۰۹:۵۶

اگر قصد میل کردن یک سالاد متفاوت اما در عین حال ساده دارید که سریع هم آماده شود، سالاد هندوانه و پنیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم که از قضا برای ظهرهای این روزهای گرم تابستانی هم مفید است و سبب خنک شدن سریع دمای بدن می‌شود.

مواد لازم:


هندوانه، پنیر، نعنا، تربچه یا سبزیجات دیگر، و نان: به هر مقدار که طبع شما می‌پسندد


طرز تهیه:


هندوانه را با قاشقهای گرد و کنگره دار مخصوص بستنی (بدیهی است که اگر شکل و شمایل آن زیاد برایتان مهم نیست، از قاشقهای معمولی هم می‌توانید استفاده کنید) به صورت گرد قالب بزنید یا با چاقو به قطعات مکعب شکل برش دهید و قطعات هندوانه را درون ظرفی گود بریزید. پنیر را به صورت خرد شده در فضاهای خالی بین قطعات هندوانه، یا روی آن‌ها بریزید. تربچه را به قطعات حلقوی باریک برش دهید و مثل پنیر به صورت تزئینی روی مواد قبل بگذارید. کمی نعنا یا سبزیجات تازه اما خرد شده دیگر روی همه آن‌ها بپاشید. سالاد به همین راحتی آماده است.
می‌توانید بر حسب طبع و علاقه خودتان آن را با نان هم میل کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر