jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۸۶۰۵۳   ۱۵ مرداد ۱۳۹۲  |  ۰۹:۳۶

کل پول ما اندازه قرارداد بازیک درجه 3 شما نیست

فردوسی پور علیه دایی و رویانیان

۳

کل پول یکسال برنامه ما به اندازه بازیکن درجه سه پرسپولیس برای یک فصل هم نیست.

فردوسی پور علیه دایی و رویانیان

به گزارش سایت جام جم ورزشی ، پس از آنکه عادل فردوسی پور در برنامه هفته گذشته اش داوری دیدارهای پرسپولیس را با نظر کارشناسان بررسی کرد، مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مصاحبه های متعددی تاکید کردند چون فردوسی‌پور در برنامه اش به موضوع داوری و پنالتی برای این تیم پرداخته، داور دیدار برابر ذوب آهن برای پرسپولیس پنالتی نگرفته است.

فردوسی پور در برنامه دوشنبه شب خود به اظهارات محمد رویانیان واکنش نشان داد. وی هنگامی که به این موضوع اشاره داشت رو به دوربین کرد و گفت: شما که متشرع هستید آیا کاری که کردید اخلاقی و انسانی است؟ آیا درست است که بیایید هر حرفی دلتان می خواهد بزنید و بعد بیایید و عذرخواهی کنید؟

وی خطاب به رویانیان گفت: شما اگر مباحث دیگری دارید چرا این بحث ها را پیش می کشید. از هر نظر هم که این موضوع را در نظر بگیرید کار اخلاقی و انسانی نیست. مطرح کردن این مبالغ خنده دار است. رحمتی و نکونام هم با این همه درآمدی که دارند اینقدر پول نمی گیرند.

عادل فردوسی پور ادامه داد: من قبل از این هم در مورد مبالغ دریافتی و درآمد برنامه صحبت کرده بودم. اما بازهم می گویم که درآمد کل یکسال برنامه نود به اندازه یک بازیکن درجه سوم شما هم نیست. من 150 نفر عوامل برنامه دارم که همه مدیران سازمان صداوسیما هم از این موضوع اطلاع دارند و می توانند در این مورد شهادت بدهند.

مجری برنامه نود گفت: من قبلا هم گفته ام که از پیامک ها و تبلیغات یک ریال هم به برنامه نود و من نمی رسد. آقای رویانیان خوب است من هم بگویم شما سه نفر را کشته اید و بعدش عذرخواهی کنم؟

تهیه کننده و برنامه 90 که از اظهار نظر مدیرعامل پرسپولیس دلخور بود در ادامه طعنه هایش به محمد رویانیان رو به محمد فنایی کارشناس داوری برنامه اش کرد و گفت: حتما شما هم برای حضور در برنامه ما هر برنامه 4 میلیارد تومان دریافت می کنید.

وی سپس روی سخنش را به سمت علی دایی چرخاند و گفت: دایی در مصاحبه اش گفته که چون فردوسی پور در برنامه اش به داوری ما پرداخته داور دیدار با ذوب آهن تحت تاثیر قرار گرفته و برای ما پنالتی نگرفته است. این چه اظهار نظری است که می کند ایشان. از علی دایی بعید است. مگر می شود یک برنامه روی قضاوت داوران تاثیرگذار باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
khani
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
به نام خدا
جناب آقای رویانیان و آقای دایی گمان می كنند كه صرف معروف بودن و توانایی در هر نوع هزینه كردن این امكان براشون وجود داره كه حتی شخصیت و آخرت هر آدمیو بخرن، منتها متاسفانه گویا حواسشون نیست كه شخصیت و محبوبیت آدمها به كردار و عملكردشونه نه سنگینی جیبشون، اگر فرض كنیم، فرض مثال نصف فوتبال دوستها طرفدار تیم پرسپولیس هستند، كل فوتبال دوستها بیننده و طرفدار (صرفا راضی هم نه) برنامه نود هستند، این نشون دهنده محبوبیت و شخصیت مورد قبول از طرف طرفدار هاست. واقعا برای این دو نفر متاسفم.
۰
۰
ا.نره ای
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۷
واقعا متاسفم برای این فوتبال چون نه تماشاگر بااخلاق دارد، نه مربی بااخلاق ،نه بازیكن بااخلاق
ولی اینكه كدامیك روی دیگری بیشتر تاثیر گذارند را نمیدانم
اینها باید الگو باشند ولی متاسفانه الان در رفتار غلط ،ناپسند ،غیر قانونی ،الگو هستند
۰
۰
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۷
آقای فردوسی پور دوست داریم. حتی با حقوق زیر میلیونیت.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر