jamejamsima
سیما پیشخوان سیما کد خبر: ۵۸۱۹۲۱   ۳۱ تير ۱۳۹۲  |  ۲۳:۳۴

کارگردان مجموعه تلویزیونی ستایش ۲از ایفای نقش و اضافه شدن داریوش ارجمند از ماه آینده به این سریال خبر داد.

داریوش ارجمند از ماه آینده جلوی دوربین «ستایش 2»

سعید سلطانی، کارگردان مجموعه تلویزیونی ستایش 2 در گفت‌وگو با  تسنیم، گفت: در حال حاضر عوامل تولید در رامسر بسر می‌برند و سکانس‌های مربوط به ثنابانو تصویربرداری می‌شود.

وی با بیان اینکه گروه تولید تا یک ماه دیگر نیز در سکانس‌های شمالی حضور دارند افزود: پس از پایان تصویربرداری بازی ستایش در شمال، داریوش ارجمند که نقش حشمت فردوس را بر عهده دارد از ماه آینده به گروه تولید اضافه می شود و سکانس‌های مربوط به ایشان تصویربرداری می‌شود.

فیلمنامه این سریال توسط سعید مطلبی نگارش شده است و  مضمونی اجتماعی دارد و بیشتر اتفاقات آن در شهرستان رامسر در شمال کشور رخ می‌دهد.

سعید سلطانی از اوایل دی ماه سال گذشته کار تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «ستایش2» را در رامسر آغاز کرده است اما با گذشت بیش از یک سوم کار، ادامه تصویربرداری این سریال در ماه گذشته به دلیل درگذشت یکی از اقوام سعید سلطانی متوقف شد که پس از یک هفته وقفه ادامه یافت.

عوامل تولید «ستایش 2» در حال حاضر با تصویربرداری بیش از  40 درصد کار بخش‌های مربوط به «ثنا بانو» در رامسر را فیلمبرداری کرده‌اند تا با نشان‌دادن مواهب طبیعی و ظرفیت‌‌های بالقوه این شهر توریستی داستان رو جلو ببرند.

داستان سریال «ستایش2» مربوط به بیست سال آینده خانواده فردوس و ستایش است و تصویربرداری از لوکیشن و سکانس‌های شمال کشور تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.

«ستایش2» ادامه داستان است که پس از بیست سال پی گرفته خواهد شد. در این مدت ستایش که پسر و دخترش را از دست حشمت فردوس فراری داده، با هویت جعلی و با نام ثنا بانو رودباری به همراه پسر و دخترش که آن‌ها هم هویت جعلی دارند زندگی می‌کنند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر