ضرغامی در آیین تجلیل« ۸ سال تلاش جهادی دولت خدمتگزار»:

خدمات دولت احمدی نژاد بی نظیر است

رئیس سازمان صدا و سیما پس از خیر مقدم و قدردانی از رئیس جمهور در جمع مدیران رسانه ملی گفت: آقای احمدی نژاد و اعضای دولت در طول هشت سال گذشته خدمات فراوان کم نظیر و در بعضی حوزه ها بدون اغراق بی نظیر صورت داده اند.
کد خبر: ۵۷۷۱۸۹
خدمات دولت احمدی نژاد بی نظیر است

به گزارش واحد مرکزی خبر، مهندس ضرغامی در آیین تجلیل از رئیس جمهوری با عنوان« ۸ سال تلاش جهادی دولت خدمتگزار» در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما افزود: دستاوردهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی تحقق وعده الهی است و طبق فرمایش قرآن کریم کسانی که برای خدا کار جمعی ،‌ یکدل و باصفا کنند در آخرت نیز به صورت جمعی محشور و وارد بهشت می شوند.

وی با اشاره به موفقیت رسانه ملی در کمک به خلق حماسه سیاسی گفت: یکی از مهمترین دلایل این موفقیت انسجام ، صمیمیت و رفاقت درصدا و سیما بود که همه یکدل و یکصدا وظیفه سنگین را به خوبی ادا کردند.

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به حضورش در جلسات هیأت دولت در طول سالهای گذشته گفت: آقای احمدی نژاد و اعضای دولت انسانهایی شایسته ، متدین و انقلابی هستند که در طول هشت سال گذشته با صفا و پرکاری و همدلی خدمات فراوان کم نظیر و در بعضی حوزه ها بدون اغراق بی نظیر صورت داده اند.

وی خاطر نشان کرد: این توفیقات و موفقیتها به این علت بود که یکدل و صمیمی در کنار هم با اصولی که تعریف کرده بودند به مردم خدمت کردند و خدا هم کمک کرد.

احمدی نژاد جهانی شده است

رئیس سازمان صدا وسیما در ادامه سخنانش در مراسم تجلیل از دولت خدمتگزار، اقای احمدی نژاد را شخصیتی کم نظیر دانست که از زمان برعهده گرفتن مسئولیت به سرعت به شخصیتی جهانی تبدیل شد.

ضرغامی گفت: همانطور که آقای احمدی نژاد در دور افتاده ترین نقاط کشور به شکلی ساده، مردمی و خاکی وارد شد به خاطر مواضع بلند انقلابی و مقاومتی که از خود نشان داد به سرعت به چهره محبوب جهانی تبدیل شد و این ظرفیت بزرگی برای انقلاب است.

وی با اشاره به جمع بندی های مقام معظم رهبری از این دولت، افزود: صحبت های رهبری مدال افتخاری برای این دولت است که بدخواهان و کسانی که نمی توانند نقاط قوت را ببینند ناامید کرده است.

رئیس رسانه ملی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری در جمع بندی سال های دولت نهم و دهم تأکید کردند خوشبختانه  گفتمان انقلاب و ارزش های انقلابی و توصیه های امام ازجمله ساده زیستی، استکبار ستیزی و دعوت به عدالت کاملاً برجسته شده است.

ضرغامی با بیان اینکه رسانه ملی وظیفه خود می داند که این کار را انجام دهد افزود: نظام انقلاب اسلامی طی سالها به مدلی کارآمد و آرمانی به ویژه در بحث انتخابات رسید و مدلی را پیاده کرد که هر کسی که صلاحیت دارد اگر چه شناخته شده هم نباشد می تواند فرصتی برابر برای حرف زدن و نشان دادن چهره و رفتار خود داشته باشد.

وی گفت: اکنون از طریق رسانه ملی مردم می توانند برای انتخاب با آرمان ها و توانمندی های افراد آشنا شوند و تصمیم گیری کنند.

دولت احمدی نژاد کارهای بزرگی انجام داد

رییس سازمان صداوسیما گفت: با وجود همه فشارها ، توطئه ها و به ویژه تحریم های اقتصادی ، دولت کارهای بزرگی انجام داد و توانست کشور را اداره کند .

آقای مهندس ضرغامی با اشاره به نقش محوری و جدی رسانه ملی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، "شور انقلاب مرهون تلاشهای هنرمندانه و مبتکرانه شماست" بنا براین رسانه ملی این جایگاه را دارد که وقتی کار ریاست جمهوری را  به انجام رساند، سامان داد و رییس جمهور انتخاب شد با این رییس جمهور از اول تا آخر همراهی کند.

وی گفت: مردم با صدا و سیما زندگی می کنند ، شب و روزشان با صدا و سیماست و اگر از بعضی از امکانات دیگر نیز استفاده می کنند اما هیچ وقت از رسانه ملی جدا نمی شوند.

ضرغامی افزود: مردم به دلایل مختلف با رسانه خودشان ارتباط دارند، به آن نیاز دارند و نمی توانند از آن جدا باشند و این افتخار بزرگی برای ماست.

رییس رسانه ملی اضافه کرد: جناب آقای دکتر روحانی رییس جمهور منتخب ، اولین سخنرانی شان را در چنین نشستی مطرح و اعلام مواضع کرد و نکاتی که مد نظرشان بود مطرح کرد.

وی گفت: این جمع این جایگاه را داشت که اولین ارتباط را با وی برقرار کند و بعد هم ما در ادامه با دولت و رییس جمهور محترم خیلی کار داریم.

ضرغامی افزود: وظیفه ما، وظیفه سنگین حمایتی و پشتیبانی است آن هم در شرایطی که همه دنیا و استکبار علیه کشور ما عمل می کنند اما ملتهای مستضعف دلشان برای جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی می تپد.

رییس رسانه ملی اضافه کرد: در این شرایط سخت که این دولت توانست به رغم همه فشارها ، توطئه ها و به ویژه تحریمهای اقتصادی ، کارهای بزرگی انجام دهد و کشور را اداره کند ما از این به بعد مشکلاتی زیادی خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه رسانه ملی یار و یاور دولت خواهد بود گفت: رسانه ملی بازوی نظام ، زبان مردم و همچنین پلی از مردم به سوی مسئولان است.

ضرغامی افزود: وظیفه اصلی رسانه ملی آن است که مسائل مردم را منعکس کند و به موقع هم انتقادات و اشکالات را مطرح کند تا دولتمردان بتوانند مسیر خودشان را بر اساس مطالبات مردم به درستی تشخیص دهند و کار را جلو ببرند.

رییس رسانه ملی اضافه کرد: نمی گوییم اشتباه نداریم ، خیلی جاها ممکن است اشتباه شود اما نگاه ما ، نگاهی راهبردی مبتنی بر مصالح ملی و جایگاه ملی مستقل از سه قوه در خدمت مصالح کشور است.

وی گفت: اتفاقاً به همین دلیل است وقتی که وارد یک مسئله ای می شویم بدون آنکه مارک بخوریم که از فردی یا قوه ای حمایت می کنیم ، مردم می پذیرند که نگاه ما نگاهی ملی است و برای مصالح کشور و مصالح ملی عمل می کنیم.

ضرغامی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز هر جا که لازم بوده است و اگر انحراف و اشکالی در کار بوده تذکر داده اند که خوشبختانه در طول این سالها همیشه حمایت ایشان را به دنبال داشتیم.

رییس رسانه ملی اضافه کرد: دولت اصلاحات نیز هنگامی که به پایان رسید ما مانند چنین جلسه ای را داشتیم بنا بر این خوشحالیم که در ورود رییس جمهور و خروج رییس جمهور از مسئولیت و در طول این هشت سال یک ارتباط کاملاً تعریف شده و بسیط برقرار می کنیم و این از نکات مثبتی است که در جمهوری اسلامی وجود دارد.

احمدی نژاد ذخیره ارزشمند نظام است

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: در بررسی ها در گفتگوهای اخیر معاونان صدا و سیما حداقل 15 نقطه برجسته درباره شخصیت آقای احمدی نژاد استخراج شد.

ضرغامی افزود: عدالت محوری آقای احمدی نژاد کاملاً برجسته و این در حالی است که ممکن است عده ای شعار عدالت بدهند اما ایستادن پای عدالت و پیاده کردن آن بسیار مهم است و در شخصیت آقای احمدی نژاد، رفتار، سکنات و تصمیم گیری ها و حضورش در دل مردم و رسیدگی به مشکلات آنان این ویژگی، هویدا بود.

وی تأکید کرد: کارهای بسیار زیادی آقای احمدی نژاد در زمینه عدالت صورت داد که نتیجه آن پشتیبانی از مستضعفین و کمک به حل مشکلات مردم و تحقق شعارهای انقلاب بود.

ضرغامی با اشاره به اقدامات مهم دولت آقای احمدی نژاد به ویژه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها گفت: بعضی مواقع یک اقدام ابعاد بسیار گسترده ای دارد که متأسفانه گاهی اوقات تنها به نقاط ضعف آن بیشتر توجه می شود در حالی که با اقدام شجاعانه و جسارت آقای احمدی نژاد این قانون اجرا شد به گونه ای که همه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم بر اجرا و ادامه آن تأکید کردند و امروز دیگر هیچ کس مخالف این قانون نیست.

رئیس رسانه ملی افزود: اجرای این قانون نیازمند بسترسازی ها و زمینه های فراوانی بود که شاید ارتباط مستقیم به هدفمندی نداشت، از طرفی فراهم نکردن آن زمینه ها نیز مانع از اجرای این قانون می شد.

وی تأکید کرد: آقای احمدی نژاد توانست با جرأت و شجاعت خود کارهای فوق العاده انجام دهد و خلأهایی را در جامعه پر کند.

ضرغامی استکبار ستیزی را از دیگر ویژگی های برجسته رئیس جمهور عنوان کرد و افزود: امروز به خوبی استکبار ستیزی و مقابله با آمریکا و صهیونیسم در ذهن مردم به عنوان شخصیت بارز آقای احمدی نژاد مانده است.

رئیس سازمان صدا و سیما در همین زمینه با یادآوری سفر آقای احمدی نژاد به لبنان و مناطق مرزی آن گفت: جسارت وی به حدی بود که در لب مرز با رژیم غاصب صهیونیستی در حالی که بالگردهای این رژیم بر فراز منطقه پرواز می کردند با جسارت می گفت اسرائیل باید برود.

وی افزود: استکبار ستیزی و مقابله با صهیونیسم باعث علاقه مندی زیاد مردم در سراسر جهان به آقای احمدی نژاد شد.

ضرغامی به مصاحبه های مکرر رئیس جمهور با رسانه های مطرح دنیا از جمله مصاحبه با لری کینگ از مجریان معروف غربی اشاره کرد و گفت: در آن مصاحبه معروف، کار تا جایی پیش رفت که مجری به عجز آمد.

رئیس رسانه ملی افزود: حضور رئیس جمهور در مجامع بین المللی یک خط جدیدی را ایجاد کرد و بسیاری از مردم سراسر دنیا را به انقلاب اسلامی و آینده خودشان امیدوار کرد.

وی در ادامه شکستن حلقه سنتی مدیریت را یکی دیگر از ویژگی های برجسته آقای احمدی نژاد دانست و گفت: با احترام به زحمات همه مسئولان گذشته، باید گفت که آقای احمدی نژاد حلقه های سنتی شکل گرفته را شکست تا استعدادها و رویش های جدیدی برای اداره کشور شکل گرفت که این کار ساده ای نبود.

ضرغامی تأکید کرد: آقای احمدی نژاد ذخیره ارزشمندی برای نظام جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: شخصیت های این چنینی جزو سرمایه های مردم هستند و دیگر شخصیتشان ازآن خودشان نیست و در مواقع مورد نیاز کشور باید از آنان استفاده شود تا آبروی خود را برای کشور بگذارند؛ کاری که بعضی ها در مواقع مورد نیاز نکردند.

وی تأکید کرد: برخی ها در دوره ای که مثل روز، حق مشخص شد حاضر نشدند در بزنگاه ها از آبروی خود استفاده کنند درحالی که حق مشخص شده بود و فتنه بزرگی را شاهد بودیم.

ضرغامی گفت: امروز همان دولتی که به تقلب یازده میلیون رأی متهم شده بود از چندصد رأی نامزد پیروز حراست می کند و رئیس جمهور نیز به نامزد پیروز تبریک می گوید که این بسیار ارزشمند است.

رئیس رسانه ملی افزود: از همین دولت فعلی که انتخابات را برگزار کرد دولتی غیر از خط سیاسی کنونی، پیروز انتخابات شد که این نشان از گردش مدیریت و قدرت در کشور است.

وی تأکید کرد: انتخابات اخیر، دست به دست شدن قدرت در ایران را پیش چشم جهانیان نشان داد چرا که این دولت آداب را رعایت کرد اما در دوره ای کسانی نخواستند از آبروی خود خرج کشور کنند.

ضرغامی افزود: احمدی نژاد امروز ذخیره ای برای مردم، انقلاب و اسلام است که باید از این ذخیره همواره برای کمک به سعادتمندی مردم و پیشرفت کشور استفاده مطلوب کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۳
ابوالفضل
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۶
۰
۰
از اول انقلاب تاكنون افراد زیادی بودند كه به این ملت خدمات شایانی داشته اند از جمله شهیدرجائی ، شهید بهشتی و................................
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۸
۰
۰
درود بر مهندس ضرغامی
كه بدون ترس از تحت فشار قرار گرفتن از این همه بزرگواری و خدمات ارزنده اسطوره زمان دكتر احمدی نژاد دفاع كند
درود برشما آقای ضرغامی
نا شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
۰
۰
بسمه تعالی: من چون خودم آقای احمدی نژاد و هم چنین آقای عزت الله ضرغامی و كلا" بچه حزب الهی ها را دوست دارم پس نمی توانم خیلی خوب قضاوت كنم ! چونكه همه كار های آقای احمدی نژاد ازجمله لگد مال كردن آمریكایی ها و اسراییلی ها را دوست دارم من تنها همین را از دولت حزب الله میخواهم ! البته آب و نان در رتبه چندم من است ! حال فكر نكنند كه مثلا" من وضع مالی خوبی دارم بلكه بعداز پنجاه سال كار كردن نه منزل دارم و نه یك حتی دوچرخه ! برای من فقط جمهوری اسلامی و پیشرفت آن مهم است و السلام

نیازمندی ها