jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۷۶۸۱۸   ۱۵ تير ۱۳۹۲  |  ۱۰:۱۲

مراسم تجلیل محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان شانزدهم تیر در صدا و سیما برگزار می‌شود.

قدردانی رسانه ملی از رئیس جمهور

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ مدیر کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما از برگزاری مراسم تجلیل از محمود احمدی‌نژاد در روز 16 تیرماه در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما خبر داد.

سیدتقی سهرابی گفت: این مراسم با حضور دکتر  احمدی‌نژاد روز یکشنبه، 16 تیرماه، در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم تجلیل، به پاس قدردانی از 8 سال زحمات و خدمات بی‌وقفه و بی‌شائبه محمود احمدی‌نژاد انجام می‌شود.

سهرابی اضافه کرد: احمدی‌نژاد ضمن حضور در سازمان صدا و سیما از بخش‌های مختلف رسانه ملی بازدید و با مدیران ارشد و کارکنان این سازمان گفت‌وگو خواهد کرد.

مدیر کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما تصریح کرد: در این روز از ساختمان برون‌مرزی و دیتاسنتر رسانه ملی هم با حضور رئیس جمهور بهره‌برداری می‌شود

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر