jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۵۶۵۰۸۱   ۰۱ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۴:۳۷

پستچی روستای مورسا در جزیره ساردنی ایتالیا به اندازه ای تنبل بود که به جای توزیع نامه های ساکنان روستا آنها را در یک گاراژ انبار می کرد.

جیانی کارلو افسر نیروهای کارابینیه ری این منطقه گفت که از مدتها قبل اهالی روستا به پلیس شکایت می کردند که برخی از نامه ها و مدارک مهم خود را دریافت نمی کنند.

وی افزود: ما به خانه پستچی روستا رفتیم و در گاراژ بیش از 400 کیلو نامه و فاکتور را که به دقت و براساس موضوع مرتب شده بودند ، کشف کردیم. برخی از نامه ها تاریخ سال 2009 را داشتند.

پستچی 50 ساله این روستای 2000 نفری در شمال جزیره ساردنی ایتالیا در صورت محکومیت با مجازات سه سال زندان مواجه است.

اهالی روستا گفته اند که پستچی مرد خوبی است  ،فقط بیش از اندازه تنبل است.

جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر