jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۵۶۰۱۲۵   ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۱:۰۷

در حالی که برخی معتقدند اشتغال زنان آنها را از وظیفه مادری شان باز می دارد ، یک عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان معتقد است زنان شاغل الگویی برای دیگر زنان دنیا هستند .

یک عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان گفت: حضور تعداد زیادی از زنان ایرانی در سنین مختلف و در مشاغل گوناگون آموزشی، پژوهشی و خدماتی در ایران به گونه‌ای است که آنان هم مسوولیت مادری و هم مسوولیت اجتماعی خود را به خوبی انجام می‌دهند و از این جهت الگویی برای جهانیان هستند.

منیره نوبخت افزود: زنان ایرانی به گونه‌ای مسوولیت‌های اجتماعی خود را انجام می‌دهند که به وظیفه مادری آنان لطمه وارد نشود.

وی در ادامه اظهار کرد: برخی از کشورهای دیگر گمان می‌کردند که زنان با حفظ پوشش و عفاف نمی‌توانند حضور موفقی در اجتماع داشته باشند، این در حالی است که زنان ایرانی اثبات کرده‌اند که می‌توان در اجتماع حضوری فعال داشت و عفاف و حجاب خود را نیز حفظ کرد.

ایسنا

 

 

برخورداری زنان ایرانی از باور و اعتماد به نفس

 

این عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان تاکید کرد: یکی از عوامل اصلی در زمینه ایفای موفق نقش مادری و مسوولیت‌های اجتماعی، برخورداری زنان ایرانی از باور و اعتماد به نفس است. زمانی که زن به این باور برسد که لازم است در هر دو عرصه حضور داشته باشد، تلاش می‌کند تا ولو با تحمل برخی سختی‌ها، به خوبی مسوولیت‌های خود را هم در خانواده و هم در اجتماع انجام دهد و فراتر از باور، نگاه عاشقانه به مسوولیت‌های خود داشته باش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر