jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۵۵۷۲۹۰ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۸:۰۰

مطالعات علمی جدید نشان می‌دهد کسانی که دچار ریزش مو و گرفتار طاسی هستند بیشتر دچار بیماری‌های قلبی می‌شوند اما جریان خون در مغز و قلب افرادی با موهای پرپشت بیشتر است و کمتر گرفتار بیماری‌ قلبی می‌شوند.

 

بررسی‌ها نشان می‌دهند، بیماری فشارخون و سیگار ارتباط بیشتری با بیماری‌های قلبی دارد اما نمی‌توان ارتباط میان طاسی و بیماری‌های قلبی را نادیده گرفت.
سبک و شیوهٔ زندگی، مصرف غذاهای سالم، و تغذیه صحیح و مناسب تا حدود زیادی از بروز طاسی و بیماری‌های قلبی می‌کاهد. شست و شوی صحیح مو‌ها در مردان نیز بسیار اهمیت دارد زیرا مردان ۵۵ درصد بیشتر از زنان دچار طاسی و بیماری‌های قلبی می‌شوند.
بر اساس یافته‌های جدید، با رعایت نکات بهداشتی مو‌ها می‌توان از بروز بیماری‌های قلبی جلوگیری کرد.
>> باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر