jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۵۵۵۷۳۷ ۳۱ فروردين ۱۳۹۲  |  ۲۱:۰۴

مقوله بازی رایانه‌ای (gaming) یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم‌های متکی بر پلتفرم اندروید (Android) است. بررسی‌های تحلیلگران نشان می‌دهد 40 درصد زمان کاربران به کار با نرم‌افزارهایی که مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید است، می‌گذرد. این موضوع شامل درآمد شرکت‌های تولید‌کننده سخت‌افزار و بازی نیز می‌شود، به طوری که 80 درصد کل درآمد آنها را فروش کنسول (سخت‌افزار) و بازی (نرم‌افزار) تشکیل می‌دهد.

با ادغام‌شدن بسیاری از سیستم‌های اندرویدی با تلویزیون‌های اینترنتی امروزی، آینده بازی‌ها در دست تلویزیون‌های هوشمند (smart TV) خواهد بود. هدف از این کار، آوردن بازی‌ها روی صفحه بزرگ تلویزیون‌های امروزی از طریق تعبیه‌کردن Google TV و سایر وسایل اندرویدی در آنهاست. ما در اینجا جهت آشنایی شما با پلتفرم بازی‌های اندرویدی قصد داریم کنسول‌های مستقل بازی اندرویدی را به شما معرفی کرده و همراه شما آنها را مقایسه کنیم.

‌‌جمع بندی

با این اوصاف آینده بازی‌های اندرویدی حتی از آینده خود سیستم‌های اندرویدی و تلویزیون‌های هوشمند نیز درخشان‌تر است. به این ترتیب این کاربران هستند که با افزایش روزافزون قدرت وسایل قابل حمل دستی مسلح به اندروید چون گوشی‌های تلفن همراه هوشمندشان با برخورداری از بهترین تجربه بازی، بیشترین بهره را از این پیشرفت‌ها می‌برند.

منابع:

http:‌/‌‌/‌www.gadgetreview.com

http:‌/‌‌/‌www.engadget.com

http:‌/‌‌/‌www.gadgetreview.com

جواد ودودزاده

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر