jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۵۴۷۶۷۲   ۱۶ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۲:۳۳

رئیس جمهوری سوریه در پیام تسلیتی به مناسبت مرگ رئیس جمهوری ونزوئلا آن را ضایعه ای بزرگ توصیف کرد.

فقدان چاوز ضایعه‌ای بزرگ بود

به گزارش خبرگزاری سوریه(سانا)، بشار اسد رئیس جمهوری سوریه در پیام تسلیتی به نیکلاس مادورو معاون رئیس جمهوری ونزوئلا بیان کرد: فقدان برادر و دوست و رفیق عزیز و رئیس جمهوری مبارز هوگو چاوز ضایعه ای بزرگ برای من و ملت سوریه و برای شما و ملت برادر ونزوئلا و همه آزادگان دنیاتلقی می شود.

در این پیام تسلیت آمده است: رهبری که حافظ حاکمیت کشورش، پلی مقاوم در برابر تلاشهای آمریکا، حامی آزادی ملتها و مانع دخالت خارجی در ونزوئلا بود، رحلت کرد.

اسد افزود: چاوز رهبری برخاسته از توده مردم و حافظ منافع ملت ونزوئلا بود که نقش زیادی در روشنگری موضع سوریه در آمریکای لاتین و جهان داشت و یاد این رهبر ممتاز در یادها باقی خواهد ماند. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر