jamejamsima
سیما کودک و نوجوان کد خبر: ۵۴۶۷۴۲   ۱۴ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۶:۰۶
انیمیشن" روز درخت کاری" از شبکه پویا

به گزارش روابط عمومی سیما ، انیمیشن "روز درخت کاری "به تهیه کنندگی محمد وهابی و به کارگردانی اسماعیل اجباری در یک قسمت 7 دقیقه ای با تکنیک 3 بعدی کامپیوتری در مرکز قزوین تولید و هم اکنون به مناسبت روز درخت کاری در کنداکتور پخش شبکه پویا قرار گرفته است
محمد وهابی که نویسنده این اثر نیز می باشد ، درباره موضوع داستان انیمیشن روز درخت کاری گفت :پسر بچه ای که پدرش به خاطر آلودگی هوا بیمار شده تلاش می کند تا با کاشت درخت اسمان پاک و سالم را به شهر خود به ارمغان بیاورد این تلاش محور داستان این انیمیشن می باشد.
لازم به ذکر است پخش این انیمیش امروز 14 اسفند ساعت 19:55 از شبکه پویا پخش می شود

 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر