jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۹۳۳۱   ۳۱ تير ۱۳۹۱  |  ۲۱:۰۹

رئیس پلیس آگاهی ویژه شرق تهران از دستگیری فردی که با آتش زدن وسرقت اموال باارزش منزل مسکونی پدر زن خود ، قصد انتقامجویی از خانواده همسرش را داشت ، خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، رئیس پلیس آگاهی ویژه شرق تهران در بیان جزئیات این خبر گفت : بدنبال وقوع یک فقره آتش سوزی منزل و بسرقت رفتن اموالی به ارزش 60 میلیون ریال در شهرستان ورامین، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی ویژه شرق تهران قرار گرفت.

وی افزود: پس از اعلام حادثه تیمی مجرب از کاراگاهان به محل وقوع سرقت و آتش سوزی اعزام شدند که باکشف آثار به جا مانده و نظریه کارشناسان سازمان آتش نشانی مشخص شد، حریق عمدی بوده است.

سرهنگ کمانکش ادامه داد: مأموران ضمن بررسی علمی بر روی آثار بجا مانده وتحقیق از شاکی ، سرانجام توانستند داماد خانواده را به عنوان متهم اصلی پرونده شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم که ابتدا خود را از هر گونه بزهی مبرا می دانست با پی بردن به این موضوع که پلیس به سرنخ های تازه ای مبنی برحضور وی در شب حادثه دست یافته به سرقت و آتش زدن منزل مسکونی پدر خانم خود به انگیزه انتقامجویی اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی ویژه شرق تهران خاطر نشان کرد: پس از اعتراف متهم تیمی از کارآگاهِان اداره عملیات پلیس آگاهی در بازرسی از محل سکونت متهم اموال مسروقه را کشف و نامبرده بهمراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر