jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۰۲۹۴   ۲۲ خرداد ۱۳۹۱  |  ۰۰:۱۰

3 زمین‌خوار که با شناسایی املاک بدون صاحب و جعل سند، آنها را می‌فروختند، دستگیر شده و به زمین‌خواری یک‌میلیاردی در کرج اعتراف کردند.

به گزارش جام‌جم، 19 فروردین امسال با گزارش مردمی، ماموران از یک فقره زمین خواری به متراژ 1000 متر مربع و به ارزش یک میلیارد تومان آگاه شدند. پلیس آگاهی استان البرز رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داد و پیگیری‌ها برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز شد.

سرهنگ حمیدرضا گل‌صباحی درباره این پرونده گفت: تحقیقات نشان می‌داد 3 نفر به نام‌های مصطفی، حمید و مجید، پس از شناسایی زمین بدون صاحبی به مساحت 1000 مترمربع در منطقه باغستان کرج، با جعل اسناد و مدارک، قصد فروش آن را داشته‌اند که مسوول اداره ثبت اسناد و املاک به جعلی بودن سند مالکیت مشکوک شده و این افراد متواری شدند. رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: ماموران پلیس آگاهی استان با شگردهای پلیسی موفق شدند یکی از متهمان را دستگیر کنند و در ادامه متهمان دیگر نیز با کنترل‌های نامحسوس دستگیر شدند.

متهمان به جرم خود اعتراف و عنوان کردند به دلیل فوت صاحب ملک و بدون استفاده بودن زمین از سال 53 تاکنون، با جعل سند قصد داشتند که زمین مورد نظر را بفروشند.

گل صباحی تصریح کرد: متهمان با تکمیل پرونده تحویل مقامات قضایی شده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر