jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۴۳۶۰۰۱   ۳۰ مهر ۱۳۹۰  |  ۱۳:۳۷

پانزدهمین دوره مراسم روز ملی صادرات با معرفی 44 صادر کننده نمونه به کار خود پایان داد.

در آیین تقدیر از صادر کنندگان نمونه که موفق به دریافت تندیس روز ملی صادرت و لوح تقدیر شدند معاون اول رییس جمهوری، رییس کل بانک مرکزی و وزرای امور اقتصاد و دارایی و صنعت و معدن و تجارت حضور داشتند.

به گزارش جام جم آنلاین، این برگزیدگان شامل 25 برگزیده در حوزه صنعت،11 نفر برگزیده حوزه کشاورزی، پنج نفر در حوزه خدمات، سه برگزیده در حوزه صادرات کالای عمومی و فناوری بالا و یک صادر کننده نمونه نیز در حوزه بازرگانی عمومی بودند. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

فرصت‌ سوزی در ایجاد پل صادراتی

فرصت‌ سوزی در ایجاد پل صادراتی

سوریه پس از جنگ با داعش زیرساخت کشور خود را از دست داد و پس از پایان جنگ که ایران نقش اساسی داشت، قرار شد بخشی از اقتصاد این کشور نصیب ما شود. متاسفانه در موضوع سوریه پیشرفتی نداشتیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر