jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۳۲۴۰۸   ۱۱ مهر ۱۳۹۰  |  ۲۲:۰۶

به مناسبت مناسک‌حج پخش می‌شود

نشانی بهشت درشبکه جهانی جام جم

در آستانه سفر قریب الوقوع حاجیان برای ادای مناسک حج تمتع شبکه جهانی جام جم سلسله برنامه های نشانی بهشت را پخش می کند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی جام جم ، گروه معارف و اندیشه دینی به منظور آشنایی مخاطبان این شبکه تلویزیونی در اقصی نقاط جهان سفارش ساخت برنامه ای با نام نشانی بهشت را به یکی از تهیه کنندگان گروه محول کرده است.

محمد دولت آبادی نیز یک برنامه  ترکیبی با اجرای احمد شفا زاده و حضور کارشناسانی از بعثه مقام معظم رهبری و سایر علما برجسته در امور حج را برای بینندگان در نظر گرفته و با ساخت و اجرای این برنامه اللهم لک لبیک گویان به ایرانیان مقیم خارج از کشور و فارسی زبانان سراسر دنیا نشانی بهشت را می دهد.

این برنامه در سه روز از تاریخ 12 تا 14 مهر جمعا به مدت 120 دقیقه از طریق امواج ماهواره و در هر سه کانال شبکه جهانی جام جم به ضیافت چشم های مهربان هموطنان عزیزمان در اقصی نقاط جهان می رود.

در این برنامه از " میقات " و پوشیدن لباس " احرام " تا " تقصیر " و " طواف " و " رمی جمرات " و " نمازهای طواف " و " طواف نسا " و منزلت " مقام ابراهیم " و " سعی صفا و مروه " همچنین از " وقوف در صحرای عرفات " و " وقوف در مشعر " و سایر موارد مربوطه سخن کارشناسانه به عمل خواهد آمد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر