jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۸۷۰۵۸ ۰۳ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۷:۰۹

از شبکه جهانی جام‌جم 4 اسفند‌ ببینید،

فیلم های سینمایی تجارت و روابط

فیلم های سینمایی تجارت و روابط روز چهار شنبه 4 اسفند از شبکه جهانی جام‌جم برای مخاطبان اروپا ، آمریکا و آسیا پخش می شوند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی جام جم، فیلم سینمایی"تجارت" چهارشنبه 4 اسفند/23 فوریه ساعت 03:25 اروپای مرکزی / 03:25 مرکز آمریکا 01:55 لس آنجلس / 03:25 کوالالامپور پخش می شود.

بازیگران : فرامرز قریبیان،آرش یغمایی،کاتارینا ولتر،پولادکیمیایی و...

خلاصه فیلم : سیاوش در آلمان زندگی می کند و پدرش برای دیدن او از آمریکا به آلمان می رود و در آلمان مشکلاتی برای سیاوش و پدرش پیش می آید و پدر متوجه می شود که پسروعروسش قصد جدایی دارند...

فیلم سینمایی" روابط " چهارشنبه 4 اسفند/ 23 فوریه ساعت 22:00 اروپای مرکزی / 22:00 مرکز آمریکا 20:30 لس آنجلس / 22:00 کوالالامپور روی آنتن می رود.

بازیگران : محمدرضا فروتن ، شبنم مقدمی ،شاهرخ فروتنیان ،نگین صدق گویا ،بهاره افشاری و...

خلاصه فیلم : یک مهندس ساختمان که جهت معالجه مشکلات روانی‌اش پا به مطب یک روانپزشک می گذارد و در مطب پزشک محبوس شده و در ادامه مشخص می شود که خود پزشک هم مشکلات پیچیده روحی و روانی دارد و از مهندس محبوس به عنوان سوژه نمایشنامه اش استفاده می نماید. اما...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر