تصویربرداری فیلم تلویزیونی"فرزند چهارم" در گورستان لواسان با حضور پرویز پورحسینی و 4 بازیگر دیگر به پایان می رسد.
کد خبر: ۳۷۸۴۴۰

به گزارش جام جم آنلاین به نقل ازسایت خبری سیمافیلم،محمدرضا محمدی،تهیه کننده"فرزند چهارم"در این باره گفت:گروه تولید پس از یک روز تصویربرداری در لوکیشن امامزاده عبدالله از پنج شنبه گذشته،به بیمارستان معلولین در خیابان ولنجک رفتند که از میان بازیگران اصلی، مانند بسیاری از صحنه های دیگر فیلم پرویز پورحسینی جلوی دوربین رفت.

سپس گروه تولید به منطقه لواسان رفته اند تا در لوکیشن های خارجی،از جمله یک گورستان،تصویربرداری را انجام دهند.

محمدرضا محمدی درباره این فضا توضیح داد:این لوکیشن،لوکیشن پایانی خواهد بود که پرویز پورحسینی،سمیرا ذکایی،مریم آهنگر و شهناز شهبازی به همراه انوشیروان فاطمی در آن حضور دارند.

او تصریح کرد: با پایان کار در سکانس گورستان،کار تصویربرداری این تله فیلم به پایان می رسد و از هفته جاری،مراحل فنی کار را آغاز خواهیم کرد.

"فرزند چهارم"  که شبنم عرفی نژاد کارگردانی آن را بر عهده دارد و از تولیدات سال جاری گروه تله فیلم های اپیزودیک (چند قسمتی) است،داستان مرد ثروتمندی به نام منصور دیباج را روایت می کند که به طور ناگهانی اعلام می کند در گذشته همسری داشته و از او فرزندی دارد.دیگر فرزندان منصور با شنیدن این خبر به هراس می افتند و می کوشند که جلوی از دست رفتن ثروت پدری شان را بگیرند.آن ها برای رسیدن به این هدف می کوشند که به هر شیوه ای متوسل شوند.تا اینکه...

پرویز پورحسینی،مریم سلطانی،فرهاد مهدوی،صالح میرزا آقایی،احمد یارعلی،سمیرا ذکایی و شهناز شهبازی،نقش آفرینان اصلی "فرزند چهارم" هستند.فیلمنامه این فیلم تلویزیونی را علی خودسیانی نوشته و سیدرضا شکری مجری طرح آن است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها