jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۷۸۴۴۰ ۱۹ دی ۱۳۸۹  |  ۱۷:۳۸

تصویربرداری فیلم تلویزیونی"فرزند چهارم" در گورستان لواسان با حضور پرویز پورحسینی و 4 بازیگر دیگر به پایان می رسد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل ازسایت خبری سیمافیلم،محمدرضا محمدی،تهیه کننده"فرزند چهارم"در این باره گفت:گروه تولید پس از یک روز تصویربرداری در لوکیشن امامزاده عبدالله از پنج شنبه گذشته،به بیمارستان معلولین در خیابان ولنجک رفتند که از میان بازیگران اصلی، مانند بسیاری از صحنه های دیگر فیلم پرویز پورحسینی جلوی دوربین رفت.

سپس گروه تولید به منطقه لواسان رفته اند تا در لوکیشن های خارجی،از جمله یک گورستان،تصویربرداری را انجام دهند.

محمدرضا محمدی درباره این فضا توضیح داد:این لوکیشن،لوکیشن پایانی خواهد بود که پرویز پورحسینی،سمیرا ذکایی،مریم آهنگر و شهناز شهبازی به همراه انوشیروان فاطمی در آن حضور دارند.

او تصریح کرد: با پایان کار در سکانس گورستان،کار تصویربرداری این تله فیلم به پایان می رسد و از هفته جاری،مراحل فنی کار را آغاز خواهیم کرد.

"فرزند چهارم"  که شبنم عرفی نژاد کارگردانی آن را بر عهده دارد و از تولیدات سال جاری گروه تله فیلم های اپیزودیک (چند قسمتی) است،داستان مرد ثروتمندی به نام منصور دیباج را روایت می کند که به طور ناگهانی اعلام می کند در گذشته همسری داشته و از او فرزندی دارد.دیگر فرزندان منصور با شنیدن این خبر به هراس می افتند و می کوشند که جلوی از دست رفتن ثروت پدری شان را بگیرند.آن ها برای رسیدن به این هدف می کوشند که به هر شیوه ای متوسل شوند.تا اینکه...

پرویز پورحسینی،مریم سلطانی،فرهاد مهدوی،صالح میرزا آقایی،احمد یارعلی،سمیرا ذکایی و شهناز شهبازی،نقش آفرینان اصلی "فرزند چهارم" هستند.فیلمنامه این فیلم تلویزیونی را علی خودسیانی نوشته و سیدرضا شکری مجری طرح آن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر