jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۳۱۶۲۰۳   ۱۹ اسفند ۱۳۸۸  |  ۱۴:۰۸

حمایت نمایندگان ازدستگیری باندبزرگ فساد

کسی خود را شهروند درجه یک نداند

216 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به آیت الله لاریجانی رئیس قوه قضائیه با حمایت از دستگیری باند بزرگ فساد اقتصادی تاکید کردند؛ضعیف کشی نشود و کسی خود را شهروند درجه یک تلقی نکند.

به گزارش جام جم آنلاین حسن غفوری فرد عضو هیئت رئیسه مجلس پیش از پایان جلسه علنی صبح امروز چهارشنبه مجلس، نامه 216 نفر از نمایندگان مجلس خطاب به رئیس قوه قضائیه را در صحن علنی مجلس قرائت کرد.متن نامه به این شرح است.

خبر مهم دستگیری اعضای یک باند فساد اقتصادی بزرگ مرتبط با شرکت دولتی از این موجب مسرت شد که از عزم قوه قضائیه در مقابله با فساد اقتصادی حکایت دارد.
در این زمینه ضمن تقدیر، توجه جنابعالی را به نکته جلب می‌نماید.

1- مجلس،قوه قضائیه و دولت باید تلاش کنند تا زمینه‌های قانونی و خلاء‌های اجرایی و نظارتی در مقابله با مفاسد اقتصادی مشخص شود.

2- بر اساس اطلاعات واصله ستاد شبکه منحصر به یک شرکت دولتی نیست و لازم است این اقدام مبارک تا تعیین تکلیف کل ستاد شبکه ادامه یابد.

انتظار از حضرتعالی و دستگاه قضایی کشور این است که ضعیف کشی نشود و کسی خود را شهروند درجه یک تلقی نکند،بلکه همه افراد در هر سمتی که هستند و خدایی ناکرده دست در اموال عمومی برده‌اند،مورد تعقیب قرار گیرند مضاف بر آن به قرار اطلاع برخی افراد مسئولیت‌های بالای اجرایی نقش موثرتری از اعضای آزاد شده در این پرونده باشند.

آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه‌ی قضاییه چند روز پیش،از دستگیری اعضای یک باند بزرگ فساد اقتصادی خبر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اختلافات با تعامل قابل حل است

اختلافات با تعامل قابل حل است

قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ ها، تامین‌کننده منافع ملی کشور است. البته باید این را هم در نظر داشته باشیم که منافع ملی کشور زمانی تامین می‌شود که در کشور میان مسؤولان هم‌صدایی و میان مردم وحدت وجود داشته باشد. چرا که یکی از مولفه‌های قدرت و امنیت کشور وحدت کلمه میان مردم و همصدایی مسوولان است.

نباید پیام دوگانگی ارسال کرد

نباید پیام دوگانگی ارسال کرد

با توجه به اظهارنظر اخیر آقای عراقچی، معاون وزیر خارجه کشورمان مبنی بر بررسی پیشنهاد حضور ایران در نشست غیررسمی با حضور آمریکا باید گفت به هیچ‌وجه نباید هیچ‌گونه مذاکره‌ای چه در سطح رسمی و چه در سطح غیررسمی با حضور آمریکا انجام شود.

بی‌اثری رفتارهای نمادین

بی‌اثری رفتارهای نمادین

همزمان با افزایش تحرکات دیپلماتیک و وعده‌های جدید از سوی غرب، ایران باید به‌عنوان یک الزام استراتژیک، اقداماتی را که در قالب قانون رفع تحریم‌ها شروع کرده به‌صورت کامل ادامه دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر