jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۹۱۹۷   ۲۸ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۳:۴۰

در فاصله سال 1372 تا 1382 میزان تولید برنامه هایی همچون سریال های نمایشی در شبکه های سیما ، حدود 900درصد رشد داشته است و همین رشد بالا ، کار قضاوت آثار در جشنواره چهارم سیما را حساس و دشوار می کند.

سیدمحسن مهاجرانی با اعلام این مطلب در جمع داوران چهارمین جشنواره سیما ، به رشد آثار مستند اشاره کرد و گفت : تا سال 76 مستندهای تولید شده در سیما ، فقط از شبکه های سیما پخش می شد ؛ اما در فاصله سال 77 تا 81 ، از میان تولیدات سیما در این بخش ، 86 اثر در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی شرکت و 31 اثر نیز موفق به دریافت جایزه شده اند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر