jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۸۸۴۳   ۲۱ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۱:۴۵

سازمان حج و زیارت استان تهران در اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان حج تمتع امسال برای ثبت نام در کاروان ها دعوت کرد.

در این اطلاعیه آمده است : همه مشمولان تشرف ، امسال می توانند تا پنجشنبه سوم مهر به کاروان های منتخب استان که مشخصات آنان در روزنامه های کثیرالانتشار درج شده است ، مراجعه کنند. در این اطلاعیه درباره هزینه تشرف تصریح شده است ، با توجه به این که مبلغ دریافت شده در ثبت نام اولیه علی الحساب بوده ، بنابراین هزینه قطعی سفر بر مبنای هزینه های جدید محاسبه می شود و زایر باید هزینه را از طریق قبوض بانکی ویژه حج تمتع سال 82 به حسابهای مربوط واریز کند. در این اطلاعیه با توجه به این که زایران در قبال تحویل مدارک یاد شده باید از مدیر کاروان مربوط رسید دریافت کنند ، آمده است : زایران غیر از وجوه معین که از سوی سازمان حج اعلام می شود از پرداخت هرگونه وجه نقد دیگر به مدیر کاروان خودداری کنند. در این اطلاعیه با تاکید بر این که مراجعان باید برای ثبت نام در کاروان ها در تاریخهای یادشده مراجعه کنند ، آمده است چنانچه زایران در موعد تعیین شده ثبت نام نکنند ، امکان تامین کاروان پس از مهلت مقرر برای آنان مقدور نیست .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر