jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۹۸۲ ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۳:۲۵

عضو کمیته ویژه مجلس برای بررسی وضعیت بازداشت شدگان پس از انتخابات اعلام کرد که گزارش این کمیته بعد از جلسات مجلس برای بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه ها و سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه ارائه خواهد شد.

فرهاد تجری در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار داشت: کار کمیته ویژه ادامه دارد و نسبت به مسائلی که اهمیت داشته باشد مثل بیماری آقای بهزاد نبوی وارد عمل می شود.

وی درباره آخرین آمار متهمین بازداشتگاه کهریزک و مراحل رسیدگی به اتهامات آنان گفت: پرونده متهمان کهریزک با جدیت در حال بررسی است و روند قانونی خود را طی می کند.

تجری در باره متهمین بازداشته شده در ماجرای کهریزک افزود: آخرین آمار بازداشتی های بازداشتگاه کهریزک 8 نفر است.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: تعداد افرادی که درباره حوادث کهریزک از آنان تحقیقات به عمل آمده است، بیشتر از 8 نفر بوده است اما ممکن است آنان با قرار وثیقه آزاد شده و یا محکومیتی متوجه آنان نشده باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر