jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۹۸۲   ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۳:۲۵

عضو کمیته ویژه مجلس برای بررسی وضعیت بازداشت شدگان پس از انتخابات اعلام کرد که گزارش این کمیته بعد از جلسات مجلس برای بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه ها و سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه ارائه خواهد شد.

فرهاد تجری در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار داشت: کار کمیته ویژه ادامه دارد و نسبت به مسائلی که اهمیت داشته باشد مثل بیماری آقای بهزاد نبوی وارد عمل می شود.

وی درباره آخرین آمار متهمین بازداشتگاه کهریزک و مراحل رسیدگی به اتهامات آنان گفت: پرونده متهمان کهریزک با جدیت در حال بررسی است و روند قانونی خود را طی می کند.

تجری در باره متهمین بازداشته شده در ماجرای کهریزک افزود: آخرین آمار بازداشتی های بازداشتگاه کهریزک 8 نفر است.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: تعداد افرادی که درباره حوادث کهریزک از آنان تحقیقات به عمل آمده است، بیشتر از 8 نفر بوده است اما ممکن است آنان با قرار وثیقه آزاد شده و یا محکومیتی متوجه آنان نشده باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر