jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۸۹   ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: سرپرست اداره کل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به کمبود مربیان متخصص ورزش در مقطع ابتدایی، اعلام کرد: آموزگاران ابتدایی، تحت آموزش‌های لازم قرار می‌گیرند و مربی ورزش می‌شوند. رضا رفیعانی در گفتگو با ایسنا، در آستانه روز تربیت بدنی و ورزش در پاسخ به راهکارهای در نظر گرفته شده برای حل مشکل کمبود مربی ورزش در مدارس، اعلام کرد: با توجه به راهکارهای تعیین شده در دستورالعمل‌ ساماندهی نیروی انسانی، مقرر شده است که با همکاری معاونت آموزش و نوآوری وزارتخانه و اداره کل تربیت بدنی، آموزگاران پایه‌های اول تا پنجم ابتدایی برای رفع بخش‌هایی از کمبود موجود در زمینه مربیان ورزش مدارس در سال تحصیلی جدید، آموزش ببینند.

معلمان ابتدایی، مربیان ورزش

وی یادآور شد: معین شده است که در یک فرآیند 3 ساله یعنی از ابتدای سال تحصیلی 88 تا پایان سال تحصیلی1390، همه آموزگارانی که متولی آموزش دانش‌آموزان پایه‌های اول تا پنجم ابتدایی هستند، در زمینه تربیت بدنی مدارس آموزش ببینند.

تصویب اساسنامه فدراسیون ورزش مدارس

وی به تنظیم تفاهم‌نامه با سازمان تربیت بدنی در مورد استفاده دانش‌آموزان از سالن‌های ورزشی از ساعت 6 صبح تا 15 با هدف جبران کمبود فضای ورزشی در مدارس نیز اشاره و اظهار کرد: مقدمات اجرای این کار در طول سال تحصیلی جاری، پیش از آغاز سال تحصیلی فراهم شد. رفیعانی از پیگیری تصویب اساسنامه فدراسیون ورزش مدارس کشور برای نخستین بار نیز خبر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر