jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۸۹ ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: سرپرست اداره کل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به کمبود مربیان متخصص ورزش در مقطع ابتدایی، اعلام کرد: آموزگاران ابتدایی، تحت آموزش‌های لازم قرار می‌گیرند و مربی ورزش می‌شوند. رضا رفیعانی در گفتگو با ایسنا، در آستانه روز تربیت بدنی و ورزش در پاسخ به راهکارهای در نظر گرفته شده برای حل مشکل کمبود مربی ورزش در مدارس، اعلام کرد: با توجه به راهکارهای تعیین شده در دستورالعمل‌ ساماندهی نیروی انسانی، مقرر شده است که با همکاری معاونت آموزش و نوآوری وزارتخانه و اداره کل تربیت بدنی، آموزگاران پایه‌های اول تا پنجم ابتدایی برای رفع بخش‌هایی از کمبود موجود در زمینه مربیان ورزش مدارس در سال تحصیلی جدید، آموزش ببینند.

معلمان ابتدایی، مربیان ورزش

وی یادآور شد: معین شده است که در یک فرآیند 3 ساله یعنی از ابتدای سال تحصیلی 88 تا پایان سال تحصیلی1390، همه آموزگارانی که متولی آموزش دانش‌آموزان پایه‌های اول تا پنجم ابتدایی هستند، در زمینه تربیت بدنی مدارس آموزش ببینند.

تصویب اساسنامه فدراسیون ورزش مدارس

وی به تنظیم تفاهم‌نامه با سازمان تربیت بدنی در مورد استفاده دانش‌آموزان از سالن‌های ورزشی از ساعت 6 صبح تا 15 با هدف جبران کمبود فضای ورزشی در مدارس نیز اشاره و اظهار کرد: مقدمات اجرای این کار در طول سال تحصیلی جاری، پیش از آغاز سال تحصیلی فراهم شد. رفیعانی از پیگیری تصویب اساسنامه فدراسیون ورزش مدارس کشور برای نخستین بار نیز خبر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر