jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۷۶۸۷ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۳:۰۳

اورژانس مرکزی «فیلیپین» اعلام کرد: بر اثر سقوط یک هواپیما بر روی منازل مسکونی در حومه پایتخت این کشور دست کم 14 جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایسنا، «آنجل اوتو تابو» یکی از مقامات ارشد اورژانس این کشور در مصاحبه‌ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس، یادآور شد: روز گذشته یک فروند هواپیمای مدل DC-3 بر روی چند منزل مسکونی در حومه «مانیل» پایتخت «فیلیپین» سقوط کرد که در پی این حادثه، 14 نفر از جمله خلبان جان خود را از دست داد و پنج نفر نیز مجروح شدند.

وی خاطر نشان کرد: این هواپیما فرودگاه «مانیل» را به قصد شهر «پورتو پرنیسسا» در استان «پالاوان» در جنوب غرب کشور ترک کرده بود که این سانحه رخ داد.

با این حال، هنوز مشخص نشده است که علت سقوط این هواپیما چیست؟ اما کارشناسان هوایی بر این عقیده‌اند که بروز نقص فنی در یکی از موتورها باعث بروز این حادثه شده است.

بر اساس اعلام فرودگاه «مانیل» هفت نفر در این هواپیما بودند، اما آتشنشانان و ماموران امداد و نجات پس از اطفای حریق و کنار زدن لاشه‌های هواپیما، تنها موفق شدند، اجساد چهار نفر را بیرون بکشند.

همچنین هفت نفر دیگر از کشته شدگان از ساکنان منازل مسکونی هستند که این هواپیما بر رویشان سقوط کرده است.

در گزارش شاهدان عینی این ماجرا نیز آمده است که لحظاتی پیش از سقوط صدای انفجاری شنیده شد و سپس این حادثه رخ داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر