jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۶۵۰۲   ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۲:۰۸

در سالروز شهادت امام صادق (ع)

5 فیلم چهارشنبه از تلویزیون پخش می‌شود

در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) فیلم های زینب ، مسیر عشق ، بوسه باران ، ژرفا و دست‌های خالی از شبکه ‌های یک ، دو ، سه ، چهار و تهران پخش می‌شود.

به گزارش مهر ، فیلم تلویزیونی «زینب» به کارگردانی علیرضا توانا چهارشنبه 22 مهر ساعت 16 از شبکه یک روی آنتن می‌رود.

در این فیلم روناک یونسی ، پژمان بازغی ، فرخ نعمتی ، پوراندخت مهیمن ، فریبا جدیکار ، هستی معمایی و علیرضا شاهنده بازی کردند. داستان فیلم «زینب» درباره یک دانشجو دکترای ادیان و عرفان است که همزمان با نگارش پایان‌نامه به دلیل بیماری در آستانه مرگ است.

فیلم تلویزیونی «مسیر عشق» به کارگردانی بیژن شکری چهارشنبه 22 مهر ساعت 19 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. در این فیلم مریم کاظمی، صادق توکلی و سیما مطلبی در آن بازی کردند و داستان درباره یوسف پسربچه‌ای 10 ساله است که در موقع برگشتن از مدرسه اتفاقی با کاروان راهیان کربلا که عازم کربلا هستند ، برخورد می‌کند و...

فیلم تلویزیونی «بوسه باران» به کارگردانی سیدمجید موسویان و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور چهارشنبه 22 مهر ساعت 10:15 از شبکه سه روی آنتن می‌رود.

در این فیلم کاوه مهدوی ، اسماعیل خلج ، نرگس محمدی و فرهاد بشارتی بازی کردند. در خلاصه داستان «بوسه باران» آمده است: حبیب یک سالی است برای بردن تحفه‌ای برای رسم بله برون (رعنا) دختر مورد علاقه‌اش دستش خالی است و...

فیلم تلویزیونی «ژرفا» به کارگردانی و نویسندگی حجت قاسم‌زاده اصل سه‌شنبه 21 مهر ساعت 21:15 از شبکه چهار پخش می‌شود. در این فیلم امین زندگانی، فرشته سرابندی و سید مهرداد ضیایی بازی کردند و داستان درباره یک راننده تاکسی است که در روز با افراد زیادی سر و کار دارد و هر کدام از آنها ماجراهایی دارند.

فیلم سینمایی «دست‌های خالی» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی چهارشنبه 22 مهر ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود. در این فیلم زنده‌یاد خسرو شکیبایی ، فاطمه گودرزی ، مریلا زارعی ، مسعود رایگان و... بازی کردند. فیلم «دست‌های خالی» داستان دختری را به تصویر می‌کشد که قربانی یک انتقام شده و به عنوان قاتل دستگیر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر