jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۵۰۰۵ ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۰:۴۷

عزت‌الله ضرغامی با تکذیب شروطی که برای ابقای وی در سمت ریاست سازمان صدا و سیما مطرح شده، از نشست سه روزه خود با معاونان سازمان برای جمع‌بندی نهایی رویکردها و اقدام‌ها برای پنج سال دوم خبر داد.

رئیس سازمان صدا و سیما درباره ابقای خود در سمت ریاست رادیو و تلویزیون به خبرگزاری مهر گفت: این تصمیم‌ با رهبر معظم انقلاب اسلامی است. به نظرم اگر برخی گمانه‌زنی‌ها و شایعات از حدی فراتر برود به نوعی دخالت در جایگاهی است که در این مورد تصمیم‌گیری می‌کند.

وی شب گذشته در جمع خبرنگاران حاضر در آیین پایانی اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی با تکذیب شروطی که برای ابقای او مطرح شده افزود: هیچ شرطی با کسی گذاشته نشده است. مسیر حرکت سازمان صدا و سیما بر اساس افق رسانه و عملکرد پنج سال گذشته است و با شرایط جدید در حال جمع‌بندی هستیم.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: خوشبختانه در دو ماه گذشته معاونت‌های مختلف سازمان بر مبنای چارچوب‌های جدید و راهبردهای پنج سال آینده توجیه شدند و برنامه‌های خود را ارائه کرده‌اند. افق کار معاونت‌ها که در عرصه‌های مختلف صدا و سیما را راهبری می‌کنند آماده شده است.

ضرغامی یادآور شد؛ به زودی نشست سه روزه با حضور معاونان برای جمع‌بندی نهایی رویکردها، راهکارها و اقدام‌هایی که بر اساس استراتژی‌های امروز برای پنج سال دوم تعیین شده، برگزار می‌شود. این جمع‌بندی نهایی مبنای فعالیت پنج سال آینده صدا و سیما خواهد بود. نگاه ما نیز به حوزه معاونت برون‌مرزی متفاوت می‌شود، چون تحولات جهانی گسترده بوده است.

رئیس سازمان صدا و سیما درباره اینکه چرا رادیو و تلویزیون ایران متولی اصلی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی نبوده گفت: صدا و سیما همکاری خوبی با دبیرخانه و حجت‌الاسلام کریمیان دبیر کل اجلاس داشت. در واقع خیلی اهمیت ندارد که صدا وسیما در راس همه نشست‌ها باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر