jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۵۰۰۵   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۰:۴۷

عزت‌الله ضرغامی با تکذیب شروطی که برای ابقای وی در سمت ریاست سازمان صدا و سیما مطرح شده، از نشست سه روزه خود با معاونان سازمان برای جمع‌بندی نهایی رویکردها و اقدام‌ها برای پنج سال دوم خبر داد.

رئیس سازمان صدا و سیما درباره ابقای خود در سمت ریاست رادیو و تلویزیون به خبرگزاری مهر گفت: این تصمیم‌ با رهبر معظم انقلاب اسلامی است. به نظرم اگر برخی گمانه‌زنی‌ها و شایعات از حدی فراتر برود به نوعی دخالت در جایگاهی است که در این مورد تصمیم‌گیری می‌کند.

وی شب گذشته در جمع خبرنگاران حاضر در آیین پایانی اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی با تکذیب شروطی که برای ابقای او مطرح شده افزود: هیچ شرطی با کسی گذاشته نشده است. مسیر حرکت سازمان صدا و سیما بر اساس افق رسانه و عملکرد پنج سال گذشته است و با شرایط جدید در حال جمع‌بندی هستیم.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: خوشبختانه در دو ماه گذشته معاونت‌های مختلف سازمان بر مبنای چارچوب‌های جدید و راهبردهای پنج سال آینده توجیه شدند و برنامه‌های خود را ارائه کرده‌اند. افق کار معاونت‌ها که در عرصه‌های مختلف صدا و سیما را راهبری می‌کنند آماده شده است.

ضرغامی یادآور شد؛ به زودی نشست سه روزه با حضور معاونان برای جمع‌بندی نهایی رویکردها، راهکارها و اقدام‌هایی که بر اساس استراتژی‌های امروز برای پنج سال دوم تعیین شده، برگزار می‌شود. این جمع‌بندی نهایی مبنای فعالیت پنج سال آینده صدا و سیما خواهد بود. نگاه ما نیز به حوزه معاونت برون‌مرزی متفاوت می‌شود، چون تحولات جهانی گسترده بوده است.

رئیس سازمان صدا و سیما درباره اینکه چرا رادیو و تلویزیون ایران متولی اصلی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی نبوده گفت: صدا و سیما همکاری خوبی با دبیرخانه و حجت‌الاسلام کریمیان دبیر کل اجلاس داشت. در واقع خیلی اهمیت ندارد که صدا وسیما در راس همه نشست‌ها باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر